Корпоративний день донора

Страшно? Ні! Сумно? Ні! Складно? Ні!

Донорство крові може стати унікальним тематичним корпоративним івентом для вашої компанії.

Виїзний формат події прямо в вашому офісі або на території наших партнерів:

Формат заходу включає в себе: донацію крові, тематичну ідею та відповідне стилістичне оформлення (фотозона, декор, подарунки), можливість проведення освітніх лекцій.

Як це працює?

  1. Ви заповнюєте коротку заявку.
  2. Ми проводимо зустріч і складаємо бриф щодо побажань та цілей вашої компанії.
  3. Проводимо захід (інформування співробітників, організація події, реєстрація учасників на конкретний час, керування мобільною бригадою лікарів).
  4. Консолідуємо для вас результати проведення заходу (статистика, кому допомогла ваша кров, анонімні результати аналізів ваших донорів, відео та фото матеріали (публікації в соціальних мережах та ЗМІ).

Досвід проведення Корпоративного дня донора
мають понад 100 компаній

Як це було?

Заявка на Корпоративний день донора

Тарифи

Стандартний

UAH 40 000

  • Виїзд медбригади
  • Грамоти на згадку для компанії
  • Фотозйомка
  • Публікації про подію в соціальних мережах:
    ✓ Facebook (20 000+ підписників)
    ✓ Instagram (11 500+ підписників)
    ✓ Telegram (8 500+ підписників)

Маєте власні ідеї та додаткові побажання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю обговоримо індивідуальний варіант співпраці.

Відповіді на поширені запитання

Чи безпечно здавати кров в офісі?

Процес здачі крові в офісі є абсолютно безпечним. Ми допоможемо підготувати приміщення таким чином, аби воно відповідало вимогам для донації. Перед початком заходу медична бригада додатково інспектує приміщення на предмет відповідності. Всі матеріали, що використовуються при здачі крові, є одноразовими, стерильними та відкриваються безпосередньо перед донацією у присутності донора.

Чи потрібно мати з собою довідку про стан здоров’я?

Ні, довідки про стан здоров’я чи додаткових аналізів не потрібно. Перед донацією потрібно заповнити анкету донора, ознайомитися з переліком тимчасових і абсолютних протипоказань до донорства й правильно підготуватися до донації.

Як проходить процедура донації?

Процедура здачі крові ділиться на два етапи. Перший етап — медогляд, мета якого — переконатися, що в донора немає протипоказань, і що донація не зашкодить здоров’ю людини. Ми надамо інструмент, який дозволить заздалегідь заповнити анкету та не витрачати час на бюрократію під час Корпоративного дня донора. Другий етап — сама донація, яка триває близько 10 хвилин. Донор здає 450 мл крові — це міжнародна норма.

Які є вимоги до приміщення, де заплановано провести донацію?

Для роботи медичної бригади потрібно:

  • місце для реєстрації (стіл, два стільці, розетки поруч або перехідники);
  • місце для лабораторії (стіл, два стільці, розетки або перехідники);
  • місця для лікаря-лаборанта, який перевіряє рівень гемоглобіну та визначає групу крові (стіл, два стільці, розетки поруч або перехідники);
  • місце для лікаря-терапевта (стіл, два стільці, розетки або перехідники);
  • простір, де можна випити чаю/води та перекусити;
  • простір для здачі крові, обов’язково з вікнами та розташованим поряд санвузлом — зала чи простора кімната для нарад, де можна розмістити 2 кушетки, 5 стільців і 3 столи.

Яка мінімальна кількість учасників потрібна для проведення дня донора?

Для успішного проведення Корпоративного дня донора бажано залучити не менше 30 донорів. Найжвавіше такі події проходять, коли в них беруть участь 50 осіб або більше.

Для чого організовувати здачу крові саме в офісі?

Це чудовий тімбілдинг для працівників. Окрім цього, ви можете об’єднати корпоративний день з іншими активностями, святами та корпоративами компанії. День донора в офісі — це зручно, комфортно і значно веселіше та цікавіше з нашим супроводом.

Чому «ДонорUA» бере гроші за організацію, якщо учасники і так здають кров?

Ми працюємо над вирішенням як короткострокових задач (забезпечити центри крові достатнім рівнем запасів крові), так і довгострокових — побудова культури донорства в країні, реформування національної системи крові. Частина коштів іде безпосередньо на організацію події, а залишок — на виплату зарплат, операційні витрати та розвиток проєкту.

Для чого нам «ДонорUA», якщо можна просто перерахувати гроші у благодійний фонд?

Підтримувати благодійні фонди — важливо, але більшість БФ, дотичних до донорського руху, вирішують проблеми точково. «ДонорUA» підходить до ситуації комплексно. Ми прагнемо викорінити поняття «стихійного» чи «родинного» донорства і розвинути в Україні культуру донорства системного, регулярного та безоплатного.

Якшо ви маєте питання, будь ласка, зв'яжіться із нами: info@donor.ua.