Корпоративний день донора

Здати кров всім офісом - новий формат тимбілдингу для соціально-відповідального бізнесу. Ми хочемо, щоб корпоративне донорство стало нормою для українського бізнесу.

Чому це важливо?

В розвинених країнах кількість кроводач на 1000 жителів на рік становить 33 кроводачі, в той час як в Україні цей показник становить всього 13,3. Чи можна змінити статистику на краще? Звісно, і ми знаємо як це зробити!

З 2014 року ми допомагаємо розвивати культуру корпоративного донорства в українських компаніях. Формат корпоративного дня донора суттєво збільшує кількість регулярних донацій в країні, а разом з цим, зміцнює бренди компаній, які їх проводять у власних офісах.

Безліч успішних прикладів корпоративного донорства можна знайти за кордоном. Так, американська авіакомпанія Delta лише за 2018 рік зібрала рекордну кількість крові - 6300 літрів!

Кожна компанія використовує власні ресурси, керуючись цінностями та цілями своєї діяльності. Напрямків для розвитку соціальної відповідальності є безліч, але визначити, що принесе більшу користь суспільству іноді важко.

Саме тому ми пропонуємо конкретну можливість безпосередньої допомоги тим, хто її потребує тут і зараз, в рамках проведення корпоративного дня донора.

Спеціалісти вашої компанії зможуть отримати новий досвід і здати кров прямо в офісі!

Для того, щоб все пройшло якомога краще, ми:

 • забезпечимо виїзну бригаду медичного персоналу;
 • проведемо лекцію про донорство та соціальне підприємництво для співробітників компанії;
 • надамо зручний інструмент для проведення розіграшів та заохочень серед співробітників;
 • надамо медійну підтримку, роздатковий матеріал;
 • зробимо фото на пам’ять про цей день.

Ми працюємо над тим, щоб організація донорських акцій була такою ж простою, як створення звичайної корпоративної події.

Тарифні плани

Маєте власні ідеї та додаткові побажання? Зв'яжіться з нами і ми з радістю обговоримо індивідуальний варіант співпраці.

1 Підготовка та проведення масштабної разової акції із залученням не лише співробітників організації, а й усіх бажаючих. Відкритий івент включає в себе - повністю організацію заходу, а саме виїзної медичної бригади, організація місця проведення, фото/відео зйомка, інформаційний супровід через соціальні мережі ДонорUA та сайт, ЗМІ, підготовка фото зони, сувенірна продукція та інші деталі.

2 Підготовка та проведення разової акції із залученням лише співробітників організації. Внутрішній івент включає в себе - повністю організацію заходу, а саме виїзної медичної бригади, організація місця проведення, фото/відео зйомка, інформаційний супровід через соціальні мережі ДонорUA та сайт, підготовка фото зони, сувенірна продукція та інші деталі.

3 1,5 години лекції про донорство (як готуватись до донорства, хто може бути донором крові, протипоказання, процедура здачі крові).

4 Залучення ЗМІ до інформаційного супроводу соціальної активності компанії у сфері донорства, організація та висвітлення активності компанії за допомогою ЗМІ (1 сюжет та 2 публікації).

Стартовий

UAH 25 000

 • Виїздна медбригада
 • Лекція про донорство
 • Подарункові браслети
 • Інформаційні матеріали
 • Фотосесія
 • Брендвол
 • Публікації в соцмережах

Партнери

Компанії, що вже приєднались до донорського руху

Luxoft

Luxoft

Провідний постачальник послуг в області розробки програмного забезпечення та інноваційних ІТ-рішень.
https://donor.blob.core.windows.net/images/390452de-7cdb-44a7-a5cc-bc66fa87db8c.png
Infopulse

Infopulse

Провідний постачальник послуг в області розробки програмного забезпечення та інноваційних ІТ-рішень з клієнтською базою по всьому світу, що складається головним чином з великих транснаціональних корпорацій.
https://donor.blob.core.windows.net/images/infopulse.jpg
Winner Group Ukraine

Winner Group Ukraine

Офіційний імпортер таких першокласних автомобілів, як Land Rover, Volvo, Ford, Jaguar та Bentley.
https://donor.blob.core.windows.net/images/winner.jpeg
American Chamber of Commerce in Ukraine

American Chamber of Commerce in Ukraine

Унікальна спільнота, що складається з провідних керівників та експертів більше ніж з 600 компаній світу, що працюють в Україні.
https://donor.blob.core.windows.net/images/dd0c06ee-acc7-4c75-b0a3-1cdfb5e53a1f.jpeg
Фаворит Спорт

Фаворит Спорт

Ставки на спорт
https://donor.blob.core.windows.net/images/08353c55-85a0-4eb7-84c8-b9cdded883e7.jpg

Відповіді на часті запитання

Чи безпечно здавати кров в офісі?

Процес здачі крові в офісі є абсолютно безпечним. Ми допоможемо підготувати приміщення таким чином, щоб воно відповідало вимогам для кроводачі. Перед початком заходу медична бригада додатково інспектує приміщення на предмет відповідності. Всі матеріали, що використовуються при здачі крові, є одноразовими, стерильними та відкриваються безпосередньо перед кроводачею в присутності донора.

Чи потрібно мати з собою довідку про стан здоров’я?

Ні, довідки про стан здоров’я чи додаткових аналізів не потрібно. Перед кроводачею потрібно заповнити анкету донора, а також ознайомитись з протипоказаннями щодо донорства (посилання) і правильно підготуватись до кроводачі (посилання).

Як проходить процедура кроводачі?

Процедура здачі крові ділиться на два етапи. Перший етап - медогляд донора, суть якого полягає в тому, щоб переконатись, що у донора немає тимчасових чи постійних протипоказань, а також для того, щоб переконатись, що кроводача не зашкодить здоров’ю донора. Ми надамо інструмент, який дозволить заздалегідь заповнити анкету донора та не витрачати час на бюрократію під час корпоративного дня донора. Другий етап - сама здача крові, яка триває близько 10 хвилин. Донор здає 450 мл крові - це міжнародна норма.

Які вимоги до приміщення, в якому планується кроводача?

Для медичної бригади потрібно: місце для реєстратора (стіл, два стільці, розетки поруч або перехідники); місце для лаборанта (стіл, два стільці, розетки або перехідники); місця для лікаря лаборанта, який перевіряє ОБОВ'ЯЗКОВО рівень гемоглобіну та визначає групу крові (стіл, два стільці, розетки поруч або перехідники); місце для лікаря-терапевта (стіл, два стільці, розетки або перехідники); простір, де можна попити чай / воду, перекусити; простір для здачі крові: - просторе у вигляді залу, переговорки (так, щоб можна було розмістити 2 кушетки, 5 стільців, 3 столи) - приміщення з вікнами - поряд з санвузлом.

Яка мінімальна кількість учасників потрібна для проведення дня донора?

Для успішного проведення корпоративного дня донора потрібно не менше 30 донорів. З досвіду ми рекомендуємо залучати не менше 50 охочих.

Для чого організовувати здачу крові саме в офісі?

Це чудовий тимбілдинг для працівників. Крім цього, ви можете об’єднати корпоративний день з іншими активностями, святами та корпоративами компанії. День донора в офісі - це зручно, комфортно і значно веселіше та цікавіше з нашим супроводом.

Чому ДонорUA бере гроші за організацію, ми ж і так здаємо кров?

Ми працюємо над вирішенням як короткострокових задач (забезпечити центри крові достатнім рівнем запасів крові), так і довгострокових - побудова культури донорства в країні, реформування національної системи крові та ін. Частина коштів йде безпосередньо на організацію події, а залишок - на виплату зарплат, операційні витрати та розвиток проекту.

Для чого нам ДонорUA, чому ми не можемо просто перерахувати гроші у благодійний фонд?

Підтримка БФ, безперечно, є важливою справою, але більшість з них розв'язують проблему адресно, не вирішуючи ситуацію в цілому. ДонорUA працює над розв'язанням проблеми комплексно. Ми прагнемо викорінити поняття родинного донорства і замінити його значно безпечнішим - безоплатним добровільним та регулярним.