Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Львівська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги

Немає опису для цього центру.

Реципієнти центру

На цій сторінці наведено перелік всіх реципієнтів центру. Перелік рекомендованих реципієнтів доступний в персональному кабінеті для авторизованих користувачів.

Термінові
Виразка дванадцятипалої кишки
Кров (еритроцитна маса)
– Третя позитивна, B(III)Rh(+)
– Будь-яка

Відгуки

Залишити відгук

Всього відгуків: 2. Середній рейтинг: 2,5

Лікарня Швидкої Допомоги, непогано але по сервісу мабуть останні і Львові

Пішов туди тільки тому що попросили здати кров для родичів.
Що не сподобалось:
-- Розміри бахіл. На мій 45 їх можна одягнути, тільки розірвавши (проблема всіх центрів)
-- Черга. Поставився з розумінням, все-таки найбільш "ургентне" відділення
-- Між кріслами занадто мало місця, ноги доводиться розташовувати в шахматному порядку (розташовані одне навпроти іншого)
-- Не годують, добре хоч чаю зробили. Я не прийшов в цей заклад нахаляву поїсти, і всеж.
-- Бюрократична тягомотина, наприклад тобі дають талон про здачу, тепер вези його в 8 лікарню (туди, де числиться пацієнт-рецепієнт). Дівчата, 2022 надворі, роботи сальтухи назад крутять. Ви що ) (стосується усіх центрів, зрештою).
Паперові довідки в бухгалтерію про здачу крові можна також би було зробити електронними, як лікарняні. Як і електронні бази донорів

Сподобалось:
Ремонти.
Чистота.
Привітний персонал.

4 січня 2022 р.

Хамовитий персонал відділення переливання крові лікарні швидкої допомоги

Доброго дня. За 20-ь + кровоздач перший раз зіткнувся з таким відношенням до людини яка прийшла, безкоштовно, здати кров ще й у період пандемії. Сьогодні 09/12/20 на 9 ранку прийшовши у відділення на здачу зіткнувся з стандартною совдеп процедурою,- ранкове чаювання медсестр, ну це ок ще. Довга процедура заповнення документів, перевірка лікарями, тут всьо ок, питань немає. Прийшовши на саму кровоздачу я побачив що там не горизонтальні крісла/ліжка а якісь сидячі крісла, ну і це ок, хворому кров треба а мені не принципово на чому її здавати. Після меня заявили що користування телефоном у інші руці заборонено. Я повідомив що він у режимі без звуку і це пошта лише, бо я зайнята людина я маю по специфиці роботи завжди бути на контакті + всі минулі рази де я здавав кров (Центр переливання крові на вул. Пекарській) я питався чи це не проблема і завжди отримував позитивну відповідь. Навівши цей центр у приклад - мені почали хамити, приблизно що їм всерівно на це, що цю працівницю не цікавить що можна а що ні бо їй це не пободається, і інше в тому дусі. На чому кровоздача була завершена так і не почавшись. Перший і останній раз я в цьому закладі на кровоздачу.
Чому я отримую моральне задоволення від центру переливання на Пекарській? ... останні 5 років, чотири рази на рік, я чекаю дня здачі крові з нетерпінням...а тут маєш тобі. Ці совкові методи будуть лише відштовхувати донорів а не залучати їх до постійної донації.

Гуцаленко Михайло   –   9 грудня 2020 р.

Інформація
Адреса
Львів, вул. Миколайчука, 9
Кров (еритроцитна маса)
Плазма
Вебсайт
Відкрити
Телефон
032 258 73 78
Розклад роботи
Понеділок 09:00-12:00
Вівторок 09:00-12:00
Середа 09:00-12:00
Четвер 09:00-12:00
П'ятниця 09:00-10:30
Субота

Якщо ви помітили помилку чи неточність, надішліть коректну інформацію нам через форму зворотнього зв'язку.