Львівська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги

Немає опису для цього центру.

Реципієнти центру

На цій сторінці наведено перелік всіх реципієнтів центру. Перелік рекомендованих реципієнтів доступний в персональному кабінеті для авторизованих користувачів.

Будь-яка
Термінові
Перитоніт
Цільна кров

Відгуки

Залишити відгук

Всього відгуків: 1. Середній рейтинг: 1

Хамовитий персонал відділення переливання крові лікарні швидкої допомоги

Доброго дня. За 20-ь + кровоздач перший раз зіткнувся з таким відношенням до людини яка прийшла, безкоштовно, здати кров ще й у період пандемії. Сьогодні 09/12/20 на 9 ранку прийшовши у відділення на здачу зіткнувся з стандартною совдеп процедурою,- ранкове чаювання медсестр, ну це ок ще. Довга процедура заповнення документів, перевірка лікарями, тут всьо ок, питань немає. Прийшовши на саму кровоздачу я побачив що там не горизонтальні крісла/ліжка а якісь сидячі крісла, ну і це ок, хворому кров треба а мені не принципово на чому її здавати. Після меня заявили що користування телефоном у інші руці заборонено. Я повідомив що він у режимі без звуку і це пошта лише, бо я зайнята людина я маю по специфиці роботи завжди бути на контакті + всі минулі рази де я здавав кров (Центр переливання крові на вул. Пекарській) я питався чи це не проблема і завжди отримував позитивну відповідь. Навівши цей центр у приклад - мені почали хамити, приблизно що їм всерівно на це, що цю працівницю не цікавить що можна а що ні бо їй це не пободається, і інше в тому дусі. На чому кровоздача була завершена так і не почавшись. Перший і останній раз я в цьому закладі на кровоздачу.
Чому я отримую моральне задоволення від центру переливання на Пекарській? ... останні 5 років, чотири рази на рік, я чекаю дня здачі крові з нетерпінням...а тут маєш тобі. Ці совкові методи будуть лише відштовхувати донорів а не залучати їх до постійної донації.

Гуцаленко Михайло   –   9 грудня 2020 р.

Інформація
Адреса
Львів, вул. Миколайчука, 9
Вебсайт
Відкрити
Телефон
032 258 73 78
Розклад роботи
Понеділок 09:00-12:00
Вівторок 09:00-12:00
Середа 09:00-12:00
Четвер 09:00-12:00
П'ятниця 09:00-10:30
Субота

Якщо ви помітили помилку чи неточність, надішліть коректну інформацію нам через форму зворотнього зв'язку.