ТОВ Черкаський обласний центр служби крові ЧЕРКАСИ - ПЛАЗМА

Немає опису для цього центру.

Запаси крові

O(I)Rh(+) O(I)Rh(-) A(II)Rh(+) A(II)Rh(-)
Критично Критично Критично Мало
B(III)Rh(+) B(III)Rh(-) AB(IV)Rh(+) AB(IV)Rh(-)
Критично Достатньо Достатньо Достатньо
Станом на 26.11.2020

Реципієнти центру

В даний момент в вашому місті немає реципієнтів, рекомендованих для вас.

Відгуки

Залишити відгук

Всього відгуків: 4. Середній рейтинг: 2

Враження від інфраструктури Центру. Пропозиції

В цілому, рівень Центру задовільний: системність роботи, апаратура, уважність і фаховість персоналу, чистота... Є зауваження через дискомфорт під час забору крові : поліетиленові бахіли на ногах - це жесть! Ноги паряться, відповідно і загальний стан донора не найкращий. Чому не можна роззутися, залишити взуття разом з бахилами під ліжком та лежати в шкарпетках. Маски в лежачому, читай нерухомому (!), стані теж зайві, цілком можна дозволити їх хоча б приспустити, щоб донор міг нормально дихати, тим більше, що "соціальна дистанція" між ліжками дотримана, а медпрацівники - в масках. Також є зауваження щодо дизайну: оформлення занадто буквальне - стільці зі спинками у вигляді кривавих цівок, лежаки в кольорі крові, навіть м'ячики для стискання у вигляді червоних сердець ... але ж для людини комфортніше і приємніше атмосфера нейтральних кольорів: беж, фісташка і т. ін. До речі, й персоналу Центру було б приємніше, адже він знаходиться там більше часу, ніж донор. Ще є пропозиція замінити пластикові стаканчики на скляні кружки - це ж не тільки екологічніше для людини і планети в цілому, але й економічно вигідніше для Центру!

25 липня 2020 р.

Велопарковка

Добрый день, ремонты сделали, молодцы, а скажите где можна велосипед паковать, пока кровь сдаёшь, можешь без транспорта остаться.

27 червня 2020 р.

Карантин

Вы заставляете нас одевать маски, первое, почему вы не даёте макси донорам, второе почему сотрудники позволяют себе ходить без масок, это факт и всем все равно, так себе контроль. Если будете отрецать, то покажу фото людей которые были без масок. Просто сделайте вывод....

29 травня 2020 р.

Очередь

Добрый день, нет вопросов по работе сотрудников, но в целом я не доволен, так как сижу по 2 часа в очереди хотя сдаю постоянно и безоплатно, хотелось бы сдавать без очереди так как нас таких не много. Спасибо за понимание.

29 травня 2020 р.

Інформація
Черкаси, вул. Гоголя, 242
067 522 52 72
Розклад роботи
ПН-ПТ[08:00-16:30] СБ [09:00-13:00]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, надішліть коректну інформацію нам через форму зворотнього зв'язку.