3,9 5 30

Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України

Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України заготовляє цільну кров, плазму, тромбоконцентрат та гранулоконцентрат. Здавати кров можна з будь-яким місцем реєстрації. З собою мати паспорт або ID-картку з додатком про місце реєстрації.

У ОХМАТДИТі є постійна потреба донорів тромбоконцентрату всіх груп крові.

Донорами тромбоконцентрату можуть бути чоловіки та жінки, віком від 18-ти до 45-ти років, вагою не менше 60 кг, які є громадянами України та не мають протипоказань до донорства.

Особливості процедури: Процедура проводиться у попередньо узгоджений з Вами день та час, та триває від 1-ї до 2-х годин. Якщо Ви вже були донором крові або тромбоконцентрату у Центрі служби крові ОХМАТДИТу, Ви можете записатися на процедуру здачі тромбоконцентрату, попередньо зателефонувавши до рекрутера ЦСК (063 497 26 86).

Якщо Ви ще не були донором у Центрі служби крові ОХМАТДИТу, але бажаєте стати донором тромбоконцентрату, Вам необхідно прийти у пн.-чт. з 9.00 по 13.00 та здати аналізи крові. Після того як Ваша кров протестується на маркери інфекцій та буде визнана придатною для донорства, Вам зателефонує рекрутер та запросить на процедуру здачі тромбоконцентрату на конкретний день та час.

Запаси крові

O(I)Rh(+) O(I)Rh(-) A(II)Rh(+) A(II)Rh(-)
Достатньо Достатньо Достатньо Мало
B(III)Rh(+) B(III)Rh(-) AB(IV)Rh(+) AB(IV)Rh(-)
Достатньо Мало Достатньо Критично
Станом на 07.10.2020

Реципієнти центру

На цій сторінці наведено перелік всіх реципієнтів центру. Перелік рекомендованих реципієнтів доступний в персональному кабінеті для авторизованих користувачів.

Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Термінові
Лімфома
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Термінові
Олас Денис, 12 роки
Неходжкінські лімфоми
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Термінові
Гостра лімфобластна лейкемія
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Термінові
Стах Аяна, 3 роки
Гостра лімфобластна лейкемія
Плазма
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Термінові
Гострий лімфобластний лейкоз
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Четверта позитивна, AB(IV)Rh(+)
Термінові
Гострий лімфобластний лейкоз
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Термінові
Лімфома
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Термінові
Гострий лімфобластний лейкоз
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Термінові
Гострий лімфобластний лейкоз
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Термінові
Гостра лейкемія
Тромбоцитна маса
Гострий лімфобластний лейкоз
Тромбоцитна маса
Цільна кров

Відгуки

Залишити відгук

Всього відгуків: 20. Середній рейтинг: 3,9

"Охматдит"

Была в 2019 в январе примерно, мне понравился персонал они были все такие обходительные и заботливые, спасибо вам за это. Здоровья всем 😊

Масенко Елена   –   22 липня 2020 р.

Задумайтесь

Вже не перший і навіть не десятий раз здаю кров в ОХМАТДИТ. Можна сказати "дослідив процес". Повчаннями інших займатись не хочеться, просто наведу декілька тез, а Ви, діючі і потенційні донори, думайте самі.
- Центр розвивається як може, враховуючи що це державна установа. Я ще здавав кров, коли вони базувались у старому приміщенні - тісні коридори, мало місця, мало апаратів для забору крові і т.д. Тепер же Ви здаєте кров в новенькому приміщенні із "всіма зручностями", що можуть Вам надати на даний момент.
- До персоналу питань взагалі немає - чуть не на руках тебе носять, всі питання вирішують. До цих бджілок трудівниць взагалі не може буди питань, привітнішого персоналу мабуть ніде більше немає. І томляться вони за ці пів дня як за добу, адже немає нічого складніше, ніж робота з людьми, та ще й така відповідальна, де немає права на помилку взагалі.
- Черги є, особливо коли наплив людей. Але якщо зрозуміти процес, то стає ясно, що пришвидшити його можна тільки банальним розширенням кількостей всього, що наразі неможливо. Боротьба з чергами триває, сильним кроком в оптимізації стала електронна черга, але коли людей багато - швидко всіх пропустити фізично неможливо. Не забувайте, що перед донацією вам роблять аналіз крові, результати за кілька хвилин, хочете цього чи ні, але перед здачею всім потрібно побувати в трьох кабінетах і цю кількість мабуть ніяк не скоротити. Тому просто прийміть собі, що здати кров - це не прийти і піти, а потрібно витратити пів дня.
Тому якщо вирішили стати донором - ставайте. Якщо є конкретні побажання - вас вислухають, пояснять, спробують впровадити. Як не як ви ж здаєте кров не для себе, а для дитини, яка без вас може не дожити до завтра. Робимо добро разом!

20 липня 2020 р.

Один з найкращих центрів крові

Здавала кров в Охматдиті тричі і кожного разу залишались тільки приємні враження. Персонал доброзичливий, не дивлячись на завантаження, все організовано, обладнання максимально зменшує дискомфорт від процедур. Терапевтам окреме дякую за відповіді на всі мої сто запитань)

Бігоцька Ольга   –   1 липня 2020 р.

Охматдит

Сегодня была там впервые. Очень внимательный персонал.

Назарова Вікторія   –   15 червня 2020 р.

Ретельніше дотримуватись правил карантину

Вже вдруге здаю кров у ОХМАТДИТІ. Дуже подобається, як організований процес. Співробітники уважні і професійні.
Сьогодні переді мною кров організовано здавала група (здається, поліцейські) — хочу відмітити, що вони, на жаль, не дотримувалися дистанції один з одним, і взагалі було складно тримати дистанцію через велику кількість людей. Співробітники служби крові теж не втрутилися. Хотілося б, щоб люди, які приходять здавати кров групами, все ж таки уважніше ставилися до правил карантину, адже епідеміологічна ситуація у Києві все ще загрозлива.

4 травня 2020 р.

Охмадет

Очень приветливый персонал. Быстрая регистрация, единственный минус - попала в день, когда было много желающих сдать кровь, поэтом пришлось потратить больше часа на мед.осмотр и предварительный тест крови. Но это не было проблемой для меня, все-равно на карантине спешить некуда :)
Спасибо персоналу центра за приятное впечатление от первого опыта донорства. Вернусь снова еще.

4 травня 2020 р.

Перший досвід донорства

В перший раз була донором, зустріла дуже приємне ставлення з боку персоналу центру крові, усі справжні професіонали - людей було небагато, черги не було. Саме приміщення дуже сучасне, як і технології, які використовують. Все стерильно. Зовсім не боляче. Вдячна за цей досвід.

22 квітня 2020 р.

ОХМАТДИТ завжди на висоті

Мені дуже подобається бути донором саме у цьому місці. Відремонтоване приміщення, зроблені всі умови для комфортних кровоздач, привітний персонал. Шкода,що не приймають плазму там, бо починав я саме з неї свій шлях донорства. Проте, перемкнувся на тромбоцити. Бувають накладки з часом донацій, проте це не напряму залежить від персоналу.

Dmytro Melnykov   –   3 квітня 2020 р.

Охматдет 2020-02-20

_Завжди_ все на вищому рівні.
Включно з посмішками.

Глушич Олексій   –   24 лютого 2020 р.

Добре

Добре

Шатковський Михайло   –   19 лютого 2020 р.

Центральный донорский пункт

Светлое и комфортное помещение, буквально после ремонта. Нет хаоса, как на Берлинского, процедура стандартизирована. По средам работают волонтёры из "#среды_в_охматдете", поэтому больше порядка и приятный сюрприз после сдачи крови обеспечены.

8 грудня 2019 р.

Відмова від плазми в ОХМАТДИТІ

Прибув сьогодні за традицією до Київського ОХМАТДИТУ з метою здачі плазми. При цьому відразу ж повідомив при реєстрації, що сьогодні я хочу здати ПЛАЗМУ!!! Про це й проставили на картці відмітку. Перед цим, відповідно, просидів у черзі. Проблем немає. Зареєструвався як донор плазми - все нормально!
Пройшов лікаря, де здав на аналізи кров з пальця (сама неприємна, як на мене, процедура). Йду як донор ПЛАЗМИ! Все нормально.
Наступний крок - лікар-терапевт, каб. 102! Знову, відповідно, черга. Просидів, заходжу - донор плазми. І тут вона мені повідомляє: МІСЦЬ ДЛЯ ЗДАЧІ ПЛАЗМИ НЕМАЄ!!!
Скажіть, будь ласка, а не можна це було сказати півтори години тому, які я витратив на черги? А ще додатково годину на добирання до ОХМАТДИТУ?
Це не можна було сказати, що донори плазми зайві?
І як ви думаєте, чи захочу я бути наступного разу донором в ОХМАТДИТІ?
А разом з цим, наскільки мені відомо, в Україні дефіцит крові та її компонентів!
Ось така організація роботи з донорами безпосередньо в Київському ОХМАТДИТІ!!!
Дякую за увагу!
Помчав у Київський міський центр крові. Тут завжди потрібні донори крові та її компонентів!
Але ж хотілося допомогти ОХМАТДИТУ.

25 листопада 2019 р.

Очередь. Чисто. Приятный персонал.

Попали когда был аншлаг. Человек 30 в очереди. Провели полдня в центре.

7 листопада 2019 р.

Багато крові не буває які чужих дітей!

З років навчання в Університеті стало доброю традицією бути донором. Допомогати легко - і корисно! а новий корпус в ОХМАТДИТ - неймовірний і комфортний! І величезна подяка людям які підтримують проекти, повязані з донорством - VeteranoPizza; Среды в Охмадете і Go Life! Ваша підтримка дуже цінна!

Клітна Анастасія   –   23 жовтня 2019 р.

Не заинтересованы в донорах!

Хотел записаться на сдачу тромбоцитов - не смог дозвониться. В фейсбуке нет возможности написать сообщение. На сайте охматдита нет контактов отделения и чисто случайно в блоге нашел гугл форму для записи на сдачу крови, заполнил, звонка так и не дождался от них. Вам нужны доноры или нет?

18 жовтня 2019 р.

центр служби крові в "Охматдиті"

Оновлення центру служби крові в "Охматдиті" просто супер, робота персоналу на дуже високому рівні. Бажаю подальшого розвитку і здоровя міцного-міцного!!!

Скороход Ірина   –   7 жовтня 2019 р.

Сподобалось бути донором в ОХМАТДИТ

В ОХМАТДИТ бути донором приємно. Круті працівники з гумором та турботою, гарне відношення, чудовий ремонт, зручні лежаки, смачний чай. Прийду ще)

1 серпня 2019 р.

Не подумали про донорів

В новому корпусі гарний ремонт, але - кушетки для донорів розташовані незручно.

Після здачі крові вставати з кушетки зручніше і логічніше вбік - просто повернутись і звісити ноги набік, тоді вставати. Але з обох боків кушетки розташовані апарати для забору крові. Тому, щоб встати, доводиться просунутись вперед і вверх, допомагаючи собі руками, одна з яких забинтована.

Невже важко розташувати обладнання так, щоб з одного боку кушетки було вільне місце?

26 березня 2019 р.

Охматдит для життя!

Я три роки здава там кров,бо розумів,що дитяча смерть,це,нажаль,гірка реальність!Чудовий персонал!Сучасне обладнання!І та думка в серці,що долучився до порятунку,бодай одніеї дитини...

Гончар Аркадій   –   17 березня 2019 р.

Гарний персонал

Дуже привітний персонал, сучасне обладнання, швидкі результати аналізів - все на високому рівні.

Юровицький Богдан   –   12 лютого 2019 р.

Інформація
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, Центр служби крові
ohmatdyt.com.ua/tsentr-krovi
ohmadet.asy@gmail.com
Реєстратура
+38 (044) 239-88-90
Здавати кров можна з будь-якою пропискою
Розклад роботи
Понеділок 09:00-13:00
Вівторок 09:00-13:00
Середа 09:00-13:00
Четвер 09:00-13:00
П'ятниця
Субота

Якщо ви помітили помилку чи неточність, надішліть коректну інформацію нам через форму зворотнього зв'язку.