4,57894736842105 5 19
ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Львівський обласний центр служби крові

Комунальне некомерційне підприємство Львівський обласний центр служби крові Львівської обласної ради заготовляє цільну кров, плазму і тромбоцитну масу.

Приймає донорів лише з реєстрацією Львівської області. Або ж з інших регіонів, якщо донор має посвідчення донора. Також, якщо має документ, що підтверджує його проживання у Львові не менше 6 місяців (довідка з роботи, навчання, оренди житла, пенсійне тощо).

Для кроводачі донорам потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код (якщо це ID-картка - то довідку про місце реєстрації).

Обмеження по вазі для донорів цільної крові - 55 кг, тромбоцитів - 65 кг.

Для здачі тромбоцитної маси центр крові приймає чоловіків.

Реципієнти центру

На цій сторінці наведено перелік всіх реципієнтів центру. Перелік рекомендованих реципієнтів доступний в персональному кабінеті для авторизованих користувачів.

Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Термінові
Лімфома Ходжкіна
Тромбоцитна маса
Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Термінові
Гострий мієлобластний лейкоз
Тромбоцитна маса
Будь-яка
Термінові
Опікова хвороба
Цільна кров

Відгуки

Залишити відгук

Всього відгуків: 19. Середній рейтинг: 4,58

Відгук

Все було швидко і якісно , привітний персонал

25 березня 2021 р.

Як відбулась моя перша кровоздача....

Не дивлячись на те, що я й так хотів здати кров безкоштовно, мені навіть не запропонували оплатити, гроші звісно мені не потрібні, але люди бувають різні. Йдемо далі, більшість персоналу привітні і доброзичливі, це добре, але не всі там такі. Ось наприклад, коли я спитав де можна взяти бахіли на другому поверсі, то мені відповіли в грубій формі: "Там на початку коридору, треба дивитися шось трохи, коли заходиш!" Але впринципі більше негативних вражень в мене не має, хоча є ще одне, я не знаю, чи це правильно, що перед взяттям цільної крові, в мене лише взяли кров з пальця, чи я мав проходити повний медогляд, це питання поки без відповіді...
Але в цілому я задоволений, після здачі мені видали довідку і талон на отримання одноразового харчування на 40грн. В самій їдальні мені прийшлось добплатити 25грн, це не дуже добре, бо якби, я не взяв з собою готівку, то міг не отримати нормального харчування, але в тім це питання до тих, хто фінансує цей заклад. Довідку, яку мені видали на підставі закону №239 "Про донорство крові та її компонентів" Дуже імовірно, що вона не дійсна, оскільки даний закон втратив свою чинність 25.01.2021р. Натомість йому прийшов новий закон №931-9 "Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові". Впринципі думаю, там має видаватися такаж довідка, тільки вказано має бути, що вона видана на підставі нового закону. Чому, вони досі видають довідку на підставі старого закону, також питання залишається без відповіді. На разі це всі мою враження від "Львівського обласного центру служби крові" Наступного разу піду і в інші заклади збору крові і про них, теж напишу свій відгук. Здача крові відбулась 15.03.2021р.

Білий Олег   –   18 березня 2021 р.

👉❤

Привітний та уважний персонал. Все швидко та професійно роблять. Надали всю необхідну інформацію.

Панов Артем   –   1 лютого 2021 р.

Привітний та професійний персонал

Залишився дуже задоволений після здачі крові. Оформлення відбувається максимльно швидко. Персонал привітний та готовий відповісти на ваші запитання. Сама процедура відбувається безболісно та на комфортних кріслах. Також після кроводачі видається талончик на обід в ближній їдальні або закладі - можна поїсти та відносити сили😁. Всім рекомендую👍

Грудинський Юрій   –   7 вересня 2020 р.

Довідка 001000

Прекрасний персонал центру переливання крові. З ними процедура здачі крові стає просто непомітною. Гарна чиста операційна, телевізор для того щоб не було скучно. Але перший поверх потрібно відремонтувати - туалет, кабінети і.т.д все потребує ремонту.

Кичула Маряна   –   21 серпня 2020 р.

Подяка

Завжди привітний та уважний персонал. Дякую, за Вашу працю!!! Здоров'я Вам, Вашим сім'ям та гарного настрою!!!

15 серпня 2020 р.

все прекрасно

здавав сьогодні вперше цільну кров і повністю задоволений всім, як пройшло. Персонал привітний, жартує, завжди допоможе. Також варто зазначити, що навіть якщо вам погано стане (як і мені сьогодні), то персонал знає свою роботу і допоможе вам прийти в норму. Окреме дякую вам за це! Перед здачею крові дають чай з печивом, після дають талончик на обід, який можна використати в кафе медінституту, що знаходиться зовсім поряд.
Ще раз дякую персоналу за привітність та знання своєї справи. Обов'язково прийду ще :)

15 липня 2020 р.

дякую людям, які рятують інших людей !

мені дуже таланить, бо завжди при здачі крові попадаю на чудовий привітний та професійний персонал! все детально розкажуть, пояснять, усміхнуться і з гарним настроєм відправлять додому з осмимленням, що день прожито не дарма і ця кров можливо зуміє зберегти комусь життя ❤️

Одлежук Олена   –   20 травня 2020 р.

Потратив годину часу

Я запланував кровоздачу на 10:00, коли прийшов довелось декілька хвилин пояснювати для кого і чого я сюди прийшов.
Місце реєстрації в Івано-Франківській обл. на сайті умови здачі лише людей з львівською пропискою не було. Все-таки допустили.
Довга черга на здачу крові з пальця - ніхто не дотримуєть 2-3 метрів, працівники зауважень не роблять (нагадую коронавірус).
Пройшовши усі етапи я вийшов з будівлі по 11. Тобто не розумію для чого мені заплановувати кровоздачу на певну годину, якщо заклад про вас, Донор.Юа, знає хіба з плакатів і не зважає на вашу працю.

1 квітня 2020 р.

Кров

Чудовий привітний персонал, дуже боялася, бо робила це вперше, але хвилювання марні, дякую всім, і рада що зможу комусь допомогти

11 березня 2020 р.

Обов'язково прийду ще раз

Приємний, чуйний та ввічливий персонал з яким можна поговорити, який розповість все, що цікавить про донорство та як діяти після здачі. Комфортні нові крісла, обладнання.

Ванджала Тарас   –   10 лютого 2020 р.

Донор

Гарні працівники

21 січня 2020 р.

Все було добре

Здавав цільну кров. Все пройшо досить швидко, мінімальні черги, привітний персонал. На все пішло 35хв.

21 січня 2020 р.

здав:)

на мій погляд все ясно. кажуть з якого в який кабінет іти. фасад будинку гарний, пасувало б і в кабінетах ремонти зробити. зал забору гарний. чисто і акуратно. сама процедура забору крові - нічого особливого, можна сказати невідчутна. тільки коли відключали в мене тиск впав, може просто зашвидко.

Тарасенко Маркіян   –   15 січня 2020 р.

супер

все чудово

10 січня 2020 р.

Приємний персонал

Загалом враження позитивні: персонал привітний, підказує та допомагає при потребі, цікавиться самопочуттям; оновлені зручні крісла; гарячий чай з печивом в їдальні. Єдине, що це все псує - черги. Сумарно знаходився там 2 години, з яких 1год20хв провів у чергах.

Яворський Андрій   –   23 вересня 2019 р.

Кров на донорство

Сьогодні здавав кров на донорство.
Все чудово, персонал професійно себе зарекомендував, забір крові пройшов безболісно, люди ввічливі.
Єдине але, за таку працю, працівники Львівського обласного центру служби крові, заслуговують більш достойної заробітної плати.

25 липня 2019 р.

Приходько д.л.

Все добре в центрі : привітні люди які зажди все підскажуть, швидко і якісно працюють. Але хотілось щоб в час війни час прийому в закладі був не такий короткий. Хотілось щоб в місті було більше інформації про донорство. Вдячний колективу за роботу.

ПРИХОДЬКО Дмитро   –   13 червня 2019 р.

Непогано

Нові зручні крісла

Гладун Орест   –   11 березня 2019 р.

Інформація
Адреса
Львів, вул. Пекарська, 65
Електронна адреса
lvivkrov@gmail.com
Горбаль Ігор Михайлович, донорський відділ
+38 (032) 276-97-68
Експедиція (цілодобово)
+38 (032) 275-78-86
Здавати тромбоконцентрат можуть лише чоловіки
Розклад роботи
Понеділок 08:30-13:00
Вівторок 08:30-13:00
Середа 08:30-13:00
Четвер 08:30-13:00
П'ятниця 08:30-13:00
Субота

Якщо ви помітили помилку чи неточність, надішліть коректну інформацію нам через форму зворотнього зв'язку.