2,66666666666667 5 6

Миколаївська обласна станція переливання крові

Немає опису для цього центру.

Реципієнти центру

На цій сторінці наведено перелік всіх реципієнтів центру. Перелік рекомендованих реципієнтів доступний в персональному кабінеті для авторизованих користувачів.

Термінові
Опікова хвороба. Опік полум'ям 45% ІІАБ-ІІІ ступеня, тулуба, сідниць, верхніх та нижніх кінцівок
Будь-яка
Плазма
Цільна кров
Термінові
Яровий Дмитро, 15 років
Лейкоз
Друга негативна, A(II)Rh(-)
Тромбоцитна маса

Відгуки

Залишити відгук

Всього відгуків: 6. Середній рейтинг: 2,67

Станция крови

На станции все хорошо ...Сдаю регулярно ... .Единственное что очереди...Но тут врачи не виноваты и персонал тоже...

Висоцкий n/a   –   14 червня 2019 р.

Огромные очереди. Совок.

Очень много людей. Отстоял очередь в одно окошко, так оказалось, что в соседнее надо было, хотя они ни чем визуально не отличаются. Принимают кровь до 1200. Времени не хватило. Вряд ли с наличием крови есть проблемы, так как людей в центре очень много.

27 березня 2019 р.

МОСПК

Неймовірні черги. Я прийшов на 8:30, а здав кров об 11. Працівники ввічливі і привітні, лише це рятує ситуацію. Бахіл не дають не те що на вході, але і в маніпуляційну. Навіть уявити не можу як там коли на вулиці брудно. Багато відмов людям, які приходять і не знають правил здачі, можливо є сенс вивісити вимоги в холі. Також талони на обід дають в кафе, де працівники не слідкують хто в якому порядку прийшов. Це приводить до того що там харчуються бомжі під виглядом тих хто здав кров, а також до тривалого очікування обіду.

Євпак Антон   –   23 березня 2019 р.

Центр сдачи крови

Отличная станция переливания крови, внутри всё ухоженно и чисто стерильно, каждый день много желающих сдать кровь,лично я выхожу с дома в 6:00, чтобы к восьми добраться и занять очередь,если случается беда люди охотно помогают,у нас мужчина получил ожог так в четверг пришло помочь только ему 97 человек,и много было тех кто сдавал на другие цели,в пятницу было больше 100 человек!
Очень нравится персонал, приветливый и культурный пока лежишь на кресле за тобой внимательно присматривают (прям как за младенцем) кому стаеь плохо оперативно помогают прийти в себя!
Из Минусов пожалуй можно отнести внешний вид самого здания, хочется чтобы мер или президент охотно помогал бы с ремонтом!
Считаю что пока не изобрели,замену крови,такие учреждения должны быть в порядке

Антипов Александр   –   22 березня 2019 р.

Плохое обслуживание доноров

Я сдаю кровь и единственным аспектом в нежелании это делается является одна и та же проблема, с которой я борюсь каждый раз когда подходит срок сдавать кровь. Это ОГРОМНЫЕ очереди и медленное обслуживание в регистратуре. Дальше всё идёт быстро. То есть что бы сдать кровь я полтора - два часа стою и жду пока мне дадут бумажку. Это огромный минус для желающих сдавать кровь. Если такие толпы доноров, почему вы говорите что у вас не хватает донорской крови? Может в этом ответ?

23 січня 2019 р.

Режим роботи

По факту кров можна здати з 8.30 по 12.30. В районі 12.30 треба дуже настойчиво змушувати їх працювати, маже скандалити. Роблять все нехотя в цей час. Нормальна реакція на відвідувача який прийшов о 12,30 від кабінету де дають чай та печиво.
Якщо здаєш о 12.30 талон на харчування не дадуть. А так талони не дають не охотно.
Маємо персонал який має працювати з 8 до 16 (чи 17) а по факту створюються штучні черги, а через це менше бажаючих здати кров. Донора треба зустрічати з посмішкою, а не футболити при першій нагоді.

Малашин Никодим   –   25 червня 2018 р.

Інформація
Миколаїв (Миколаївська область), пров. Радіо, 2
051 236 13 27
Розклад роботи
Понеділок 08:00-11:00
Вівторок 08:00-11:00
Середа 08:00-11:00
Четвер 08:00-11:00
П'ятниця 08:00-11:00
Субота

Якщо ви помітили помилку чи неточність, надішліть коректну інформацію нам через форму зворотнього зв'язку.