4 5 8
Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Комунальне підприємство «Криворізька станція переливання крові» ДОР»

Немає опису для цього центру.

Запаси крові

O(I)Rh(+) O(I)Rh(-) A(II)Rh(+) A(II)Rh(-)
Достатньо Достатньо Достатньо Достатньо
B(III)Rh(+) B(III)Rh(-) AB(IV)Rh(+) AB(IV)Rh(-)
Достатньо Достатньо Достатньо Достатньо
Станом на 31.03.2020

Реципієнти центру

В даний момент в вашому місті немає реципієнтів, рекомендованих для вас.

Відгуки

Залишити відгук

Всього відгуків: 8. Середній рейтинг: 4

Донорство крови

Сдам кровь 1+ и 3+ от вас направление сразу , живу в р-не пл. Освобождения, если нужно больше одного донора , у меня есть доноры , 067-27-27-27-5

29 жовтня 2021 р.

Быстро

Сдавала кровь. Немного сначала волновалась и врачи не очень прям любезно общались, тот который на 2м этаже , но никто не грубил, четко и по существу. Хотелось бы немного поддержки. Это может потому что я очень мягкая, и хотелось бы чтоб как-то милее доброжелательней врачи были. На 3м этаже там где непосредственно сдавала кровь, вот там очень понравилось, все рассказывали, объясняли, очень вежливо. Много раз спрашивали как себя чувствую. Вообще мнение очень положительное. Приду еще сдавать. Один момент или мне так иголку поставили или же у меня такая кожа. Как только приехала домой вылез ооочень огромный синяк. Это мелочи конечно. Ради жизни людей можно потерпеть . Хорошо что сейчас холодно, руки закрыты, все равно никто не увидит. Ну а летом было бы немного не комфортно, конечно.

Евгения Плитка   –   10 жовтня 2021 р.

Здавала кров у листопаді 2020. Мої враження

Здавала кров листопаді 2020 у Кривому Розі на Семашко. Сама кімната забору крові реально комфортна і простора, персонал привітний, зручні кушетки, позитивні люди. Медсестра при вході у кабінет все пояснила, як мити руки, куди покласти речі, в цілому враження позитивне. Проте в умовах карантину в саму будівлю пускають не багато людей іншим треба чекати на дворі, це чекання буває протягом декількох годин. Також лікар який оглядає перед здачею крові не дуже привітна, що стосується дами яка налива чай у окремій кімнаті перед здачею крові вона взагалі дуже спецефічна, я там не те що привітності не почула, там цілковита грубість. Але кожен з нас приходе здати кров з благородною метою, тому певно маленькі складнощі то все пусте

7 квітня 2021 р.

Делай добро,бро!

Сдавал кровь первый раз.Внутрь пускают уже за 10 минут до открытия центра чтоб на момент открытия первые 10 человек уже были готовы.Очень приветливый персонал.У меня,как у первохода было много вопросов на которые охотно отвечали. Из-за грамотного распределения обязанностей между персоналом процесс проходит довольно быстро. После сдачи Вас несколько раз спросят о вашем самочувствии, дадут указания по восстановлению и поблагодарят. Спасибо большое цетру. С удовольствием прийду еще раз.

Костюк Антон   –   10 березня 2021 р.

Донорство

Дуже вдячна станції переливання крові за дуже добре ставлення до донора! Це нелегка праця, і до цього потрібно дуже серйозно відноситись як донору так і медичному працівнику. Медичні працівники зацікавлені самопочуттям до та після донації. Я сьогодні була донором уже вчетверте, і ніколи я не була розчарована у станції переливання крові, тому що там працюють талановиті люди. Про те, як або чому я стала донором, створю коротеньку історію!

Коваленко Вікторія   –   23 лютого 2021 р.

Чудова робота!

Професійний та привітний персонал, сучасне обладнання, все на дуже високому рівні.

Заяць Антон   –   24 грудня 2020 р.

Как обманывают донора

Пришел сегодня 12 августа слать кровь на тромбоциты. Обещали заплатить 320 грн. как за донора, которого пригласила станция. А заплатили 79 грн. как за обычную сдачу крови. Я больше никогда не приду сдавать в это учреждение не только кровь, но и плазму. И некому не советую!!!

Христенко Олександр   –   12 серпня 2019 р.

Мнение

Персонал хороший , но при взятие крови оставили мне след на пальце чужой крови , неприятно

Хмелёвский Никита   –   5 серпня 2019 р.

Інформація
Адреса
Кривий Ріг, вул. Медична, 12
Кров (еритроцитна маса)
Плазма
Тромбоцити
Електронна адреса
kspk53020@gmail.com
Телефон
(068) 696-90-92 - реєстратура
Розклад роботи
Понеділок 07:30-13:00
Вівторок 07:30-13:00
Середа 07:30-13:00
Четвер 07:30-13:00
П'ятниця 07:30-13:00
Субота

Якщо ви помітили помилку чи неточність, надішліть коректну інформацію нам через форму зворотнього зв'язку.