Центр трансфузіології Клінічної лікарні ФЕОФАНІЯ

Центр трансфузіології Клінічної лікарні ФЕОФАНІЯ приймає донорів цільної крові і тромбоцитної маси.

Для донорів тромбоцитної маси рекомендоване обмеження по вазі - 70 кг. В окремих випадках - 60 кг. Для здачі цільної крові - 50 кг.

Єдиний заклад в Україні, де можуть здавати кров донори, які перехворіли гепатитом А (Бодкіна, жовтуха).

Феофанія - медичний заклад національно-міжнародного рівня, підпорядкований Державному управлінню справами, вповноважений на оперативне, стаціонарне, діагностично-консультативне лікарське обслуговування відповідальних державних службовців України, працівників дипломатичного корпусу понад 130-ти іноземних держав та відповідальних міжнародних організацій, осіб, що мають особливі заслуги перед Україною в умовах мирного, надзвичайного та військового стану.

Заклад лікує воїнів АТО та майданівців.

Реципієнти центру

На цій сторінці наведено перелік всіх реципієнтів центру. Перелік рекомендованих реципієнтів доступний в персональному кабінеті для авторизованих користувачів.

Будь-яка
Термінові
Гігантська солітарна пухлина легень
Плазма
Цільна кров

Відгуки

Залишити відгук

Всього відгуків: 3. Середній рейтинг: 5

28.08.2020

Перший раз здавала кров. Перечитала багато інформації, що потрібно перед здаванням їсти пити і чого не можна. Все пройшло чудово, дуже швидко і ніякого дискомфорту я не відчула. Дуже привітні і медсестри і лікар і на рецепціі дівчина. Все пояснили, розповіли. Сподіваюсь що, аналізи будуть теж добрі, і моя кров кому-небудь стане в пригоді. Дійсно, як я десь прочитала, потрібно один раз спробувати, щоб пройши всі сумніви, щодо цієї процедури. Дякую, працівникам закладу за приділену увагу.

28 серпня 2020 р.

Отличное место/сервис

Я в полном восторге, сегодня впервые сдавала кровь здесь и это лучшее место для сдачи крови, которое я видела, все чисто, опрятно, стирильно, персонал вежливый...весь. Очень рекомендую.

Брагіна Світлана   –   26 червня 2020 р.

Хочу выразить благодарность

Хочу выразить огромную благодарность центру крови клинической больнице "Феофания",всему медицинскому персоналу за теплый прием и прекрасное обслуживание! С 2016 года приезжаю с Василькова в Киев на сдачу крови в Феофанию и только в клиническую больницу!

Гур''єва Олена   –   15 червня 2020 р.

Інформація
Київ, вул Академіка Заболотного, 21, копр.1
www.feofaniya.org
kancelar@feofaniya.org
044 259 69 76
Здавати кров можна з будь-якою пропискою
Розклад роботи
Понеділок 08:00-12:00
Вівторок 08:00-12:00
Середа 08:00-12:00
Четвер 08:00-12:00
П'ятниця 08:00-12:00
Субота

Якщо ви помітили помилку чи неточність, надішліть коректну інформацію нам через форму зворотнього зв'язку.