Яницький Ігор

Третя позитивна, B(III)Rh(+)

Кроводач: 80

Яницький Ігор

Моя історія:

Мене звати Ігор, мені 31 рік. Я служу в поліції, також волонтер Червоного Хреста і інструктор по першій долікарській допомозі. Кров здаю вже 11 років практично без перерви, кожні два місяці. На сьогодні це вже 57 раз. Перший раз здав кров в армії в 2004 році, тоді до нас приїхала мобільна лабораторія і багато, в тому числі і я, погодилися поділитися кров'ю. Потім була перерва з донорством і починаючи з 2005 року я постійно здаю кров. В основному ця кров йде на консервацію, так що своїх реципієнтів навіть і не завжди знаю. Що мене спонукало стати донором? .. Тут немає єдиної відповіді, це перш за все допомога іншим людям, адже крові багато не буває - поділитися частинкою себе і віддати іншому, не секрет, що донорство корисно для здоров'я і самого донора. Тепер, з огляду на вже досить велику кількість зданої крові, приємно усвідомлювати скільком людям вона допомогла. Не вважаю це геройством, просто роблячи добрі справи ми стаємо світлішими і кращими.

Життєве кредо - це Aliis inserviendo consumor (згораючи сам, даю світло іншим). Вважаю великим досягненням в пошуку донорів крові - поширення в інтернеті і соціальних мережах інформацію про донорів та реципієнтів. Тепер ця інформація впорядкована, сайт https://donor.ua вже дуже багатьом людям допоміг. На жаль, не завжди можу допомогти «тут і зараз», так як я здаю кров планово.

Донорство у нас в країні, думаю, тільки набирає обертів і поступово виходить на відповідний рівень. Тим, хто вагається - здати кров чи ні, не скажу ні так, ні ні, але на місці того, кому потрібна кров, може опинитися кожен з нас ... Думаю, це схоже на покликання, потрібно відчути і самому зважитися.

Рекордсмени
1 Луценко Вадим 18300
2 Дзюбенко Сергій 14000
3 Кiр'яков Максим 10560
4 Гетьманський Вячеслав 10200
5 Кирюша Олексій 9700
6 Ананьєв Сергій 9000
7 Тимків Валентин 8800
8 Богданов Александр 7380
9 Сидоренко Михайло 7200
10 Яницький Ігор 6700

* рейтинг розраховується на основі бонусної програми