Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Марков Анатолій

Друга позитивна, A(II)Rh(+)

Кроводач: 24

Марков Анатолій

Моя історія:

Кожен із нас, з усіх людей на планеті, здатен зробити бодай щось, хоч найменшу дрібничку для глобальної справи по порятунку Світу та Людства. Хтось допомагає військовим на Сході будучи волонтером, і перевозить гуманітарну допомогу. Хтось за власною ініціативою прибирає громадську територію яка засмічена громадським же сміттям і тією ж громадою... Хтось просто вегетеріанець чи веган, і споживає ту їжу, яка не ставить під питання та загрозу життя братів наших менших...

Кожен здатен зробити хоч щось! А я, я - добровільно здаю кров як донор. Так, я принципово не споживаю м'яса. Так, я не псую довколишнє середовище і викидаю сміття лише в урни та контейнери. Але, саме тим, що я - донор крові, я пишаюся найбільше!

Рік тому у мого колишнього викладача з університету, народного художника України, відкрилась шлункова виразка. Форма була гостра. Від його сім'ї було прохання допомоги від усіх, хто небайдужий. І я, як його колишній студент не міг залишитися осторонь (як і не залишились осторонь багато інших - студентів, випускників та викладачів). І я вперше здав кров. Для порятунку людини яку поважав, як прекрасного викладача та видатного митця. І поважаю досі...

Його життя врятувати не змогли. Ціла серія операцій та переливань крові не допомогли. На превеликий жаль... Але на його прикладі я побачив, наскільки важливою, рятівною може бути здана своєчасно донорська кров!

З того часу я здаю кров регулярно. Адже, моє здоров'я мені дозволяє без наслідків здавати її частину. А от тим, хто її потребує - вона, без перебільшень, може врятувати життя.

Рекордсмени
1 Луценко Вадим 20100
2 Дзюбенко Сергій 14000
3 Шаповал Олександр 12900
4 Кирюша Олексій 11600
5 Кір'яков Максим 11160
6 Ананьєв Сергій 10800
7 Тимків Валентин 10600
8 Гетьманський Вячеслав 10300
9 Богданов Александр 8480
10 Іванишко Леонід 8400

* рейтинг розраховується на основі бонусної програми