Соболь Олексій

Перша позитивна, O(I)Rh(+)

Кроводач: 11

Соболь Олексій

Отзыв

Из положительного:
- очень приветливый и добрый персонал
- позитивная атмосфера
- большая посещаемость
- помещение для дачи крови только после ремонта, свежее и чистое

Из негативного:
- как и в любом сервисе в странах СНГ, работают отделения тогда же, когда работают и их клиенты. Почему донор должен обязательно отправшиваться с работы, чтоб сдать кровь? Выходные для таких вещей есть
- ужасные очереди. Люди пришли пожертвовать кровь, а не время. Процедура, которая должна занимать до часа, превращается в процедуру от двух часов
- бюрократия с бумажками. В каждом кабинете нужно заполнять бумажки, тратить время врачей, вместо использования электронной базы, чтоб донору не нужно было ходить по 100500 кабинетам, ждать когда кто-то поставит галочку. Можно же в эл. виде все данные заполнять и печатать для архива. Даже карточки постоянного донора.
- ужасное состояние всех кабинетов, будто воюют здесь, в столице, в этом центре.

Київський міський центр крові   –   Додано: 14 червня 2019 р.

Оновлений відгук

Прийшов час оновити відгук! Зробили частково ремонт на одному з входів. Звісно не доробили, як часто все і відбувається. Але вже трошки краще.
Персонал як і раніше дуже чудовий: привітливий, ввічливий та поважливий. Але черги - це досі одна з основних проблем цього центру. Час дуже важливий, зробіть щось з цим. Поставте термінали в реєстратурі для самостійного заповнення необхідних даних перед тим, як підходити до реєстратора, або збільшить їх кількість; розробіть електронну базу документообігу та черги, щоб донорам друкувався лише QR код, який вони давали б на сканування у всіх кабінетах замість великої паперової книжки та витрачання часу спеціалістів на заповнення паперових примірників. Поважайте будь ласка ваших клієнтів. Було б також дуже зручним поповнення банківської картки замість готівкового обороту, це збереже час і можна автоматизувати процес оплати за фактом підтвердження адміністратором кроводачі - не потрібно буде ходити до каси.

Київський міський центр крові   –   Додано: 2 липня 2020 р.

Рекордсмени
1 Луценко Вадим 19500
2 Дзюбенко Сергій 14000
3 Кирюша Олексій 11000
4 Кирьяков Максим 10960
5 Гетьманський Вячеслав 10300
6 Ананьєв Сергій 9900
7 Тимків Валентин 9900
8 Богданов Александр 8080
9 Іванишко Леонід 7700
10 Сидоренко Михайло 7500

* рейтинг розраховується на основі бонусної програми