Бігоцька Ольга

Друга негативна, A(II)Rh(-)

Кроводач: 20

Бігоцька Ольга

Найгірші враження

Була донором двічі -- один раз спробувала, вдруге пішла, бо потрібний був тромбоконцентрат конкретній людині, фото якої я бачила і просто не змогла залишитись осторонь. В іншому випадку дуже не хотіла б опинитися там знову. Ставлення персоналу байдуже, намагаєшся всім посміхатись, а тобі хамлять у відповідь. Була у самому відділенні на аналізах, то сто разів пожалкувала, що прийшла, але гріла думка, що ТК важливіший реципієнтці ніж моя гордість. Хамовита, різка медсестра, яка чомусь кричала на всіх, хто заходив до неї, на мене, так смикала руку, що від болю я на секунду вимкнулась(вперше за 7 донацій), а як прийшла до тями, то вона ще посміялась: "Що за донорів понабирали, сміх та й годі". Дуже неприємно було, що донори так знецінюються. Потім мене направили до дитячого відділення на тромбоцитаферез, бо в дорослому були якісь проблеми з апаратурою. Втім, в дитячому не краще, бо апарат вимикався кожні декілька хвилин, доводилось міняти трубки, а в кінці частину крові не змогли повернути, бо прилад просто вимкнувся. Також, кололи кальцій, бо будо дуже холодно лежати півтори години і я не могла зігрітись, хоча була вкрита верхнім одягом і ковдрою.

Національний інститут раку   –   Додано: 31 серпня 2019 р.

Дуже приємно

Здавала декілька разів і приводила друзів -- завжди приємна атмосфера, всі привітні, обладнання сучасне, комфортно. Звісно, ми приходимо здавати кров не за смачний чай, але тут відчувається турбота про донорів і умови для них.

Відділення трансфузіології Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України   –   Додано: 31 серпня 2019 р.

Один з найкращих центрів крові

Здавала кров в Охматдиті тричі і кожного разу залишались тільки приємні враження. Персонал доброзичливий, не дивлячись на завантаження, все організовано, обладнання максимально зменшує дискомфорт від процедур. Терапевтам окреме дякую за відповіді на всі мої сто запитань)

Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України   –   Додано: 1 липня 2020 р.

Рекордсмени
1 Луценко Вадим 19500
2 Дзюбенко Сергій 14000
3 Кирюша Олексій 11100
4 Кирьяков Максим 10960
5 Гетьманський Вячеслав 10300
6 Тимків Валентин 10000
7 Ананьєв Сергій 9900
8 Богданов Александр 8180
9 Іванишко Леонід 7700
10 Сидоренко Михайло 7500

* рейтинг розраховується на основі бонусної програми