ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Донорська акція у Дніпрі до Дня Святого Миколая "Кращий подарунок – життя!"

Увага! Ця подія вже пройшла.

17-19 грудня в Дніпрі відбудеться донорська акція до Дня Святого Миколая «Кращий подарунок - життя!».

Йдуть: Безбородько Олена

Традиційно для України в День Святого Миколая прийнято проявляти особливу турботу про дітей і дарувати подарунки. Дитинство деяких дітей затьмарюється серйозними проблемами зі здоров'ям, кращий подарунок для них - життя. В рамках акції запрошуємо здати кров для маленьких пацієнтів Центру матері та дитини ім. Проф.Руднева (відділення недоношених новонароджених, відділення інтенсивної терапії новонароджених, відділення патології новонароджених, відділення хірургії). Багато дітей з самого народження потребують донорської рови, для того, щоб вижити. За поточний рік для порятунку малюків в Центрі було перелито препаратів і компонентів крові від понад 1000 донорів. Тих, хто не може бути донором, можуть взяти участь, приносячи подарунки дітям (іграшки, книги, дитяче харчування, памперси). Зібрані подарунки будуть передані в Відділення педіатрії в Центрі матері і дитини та відділення урології Обласної дитячої клінічної лікарні. Подарунки можна приносити в період акції 17-19 грудня з 8 до 13 в Банк крові, де їх візьмуть волонтери ДонорUA. Ви можете підтримати акцію, здавши кров, передати подарунки, допомогти в організації заходу фінансово або інформаційно.

Як підготуватись до кроводачі

Для вас ми підготували корисні матеріали, які допоможуть підготуватись до кроводачі:

Слідкуйте за нами у соціальних мережах
Деталі події

Адреса:
Дніпропетровська обласна станція переливання крові
Пр.Б.Хмельницького (вул.Г.Сталінграду), 17, Дніпро

Початок:
17.12.2018 8:00
Кінець:
19.12.2018 13:00

Умови:
З собою мати паспорт з українською пропискою і копію ІПН (для переселенців - довідку про реєстрацію). Вага не менше 55 кг!