Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Кращий подарунок - життя

Увага! Ця подія вже пройшла.

Вже не за горами новорічні свята, що починаються з Дня Святого Миколая, коли першими свою порцію зимової доброти і турботи отримують діти, знаходячи під подушками подарунки. Однак не у всіх дітей є люблячі батьки і родичі. Дитинство ж деяких малюків і зовсім затьмарюється онко-захворюванням. Саме для них ми створили спеціальну благодійну акцію зі збору подарунків і крові, на користь Одеської обласної станції переливання крові.

Йдуть:

ДонорUA Одеса запрошує всіх 19 грудня з 8:00 за 14:00 в Обласну станцію переливання крові (Бісквітний провулок, 2) на всеукраїнську акцію «Кращий подарунок - життя!», Створену до Дня Святого Миколая. В рамках заходу: - Благодійна здача крові. - Збір подарунків для підопічних БФ «Бджілка». - Розіграш 5 сертифікатів від «Музею цікавої науки» . - Подарункові набори з сюрпризами. - Окремі подарунки для донорів від торгової марки «Душка». - Жива музика у виконанні гурту «Настя і Кот». - Фотозона. Всім донорам крім подарунків гарантований гарний настрій і величезний псюсік в карму. За підтримки партеру БФ «Бджілка», спонсорів: компаній «Схід-Захід-Енерго», "Термінал-Укрхарчозбутсировина".