Допомогти може кожен!

Увага! Ця подія вже пройшла.

Ми підтримуємо Всеукраїнську молодіжну громадську організацію “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) і запрошуємо долучитись до акції ДОПОМОГТИ МОЖЕ КОЖЕН! Кожен може здати кров та долучитись до благородної справи - врятувати три життя.

З 24 квітня по 26 квітня ВМГО "Фундація регіональних ініціатив" проводить акцію "Допомогти може кожен", спрямовану на розвиток руху донорства у м. Запоріжжя! Протягом тижня з 8:00 до 11:00 години невеликі групи, сформовані організаторами, здаватимуть кров чи плазму на Запорізькій обласній станції переливання крові. Якщо тобі вже виповнилося 18 років і ти хочеш долучитися до проекту та поділитися кров'ю з тим, кому це дійсно необхідно, плануй кроводачу на будь-який зручний для тебе день!

Наш проект ДонорUA також підтримує ініціативу організації ФРІ і щиро запрошує бажаючих долучитись до події і врятувати життя!

Як підготуватись до здачі крові?

Які є протипокази? Абсолютні та тимчасові

Для вас ми підготували корисні матеріали, які допоможуть підготуватись до кроводачі:

Або ж отримайте консультацію за телефоном (067) 20 80 303.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.
Деталі події

Адреса:
Запорізька обласна станція переливання крові
вул. Леоніда Жаботинського, 32, Запоріжжя

Початок:
24.04.2019 8:00
Кінець:
26.04.2019 11:00

Умови:
ОБОВ'ЯЗКОВО! Мати при собі паспорт та ідентифікаційний код!