Безпечна кров для всіх

Увага! Ця подія вже пройшла.

Запрошуємо на свято Всесвітнього дня донора крові!

Безпечна кров для всіх

У цьому році, 14 червня, у всьому світі знову відзначатиметься Всесвітній день донора крові. Тому в цей день ми висловлюємо подяку донорам, які добровільно і безоплатно здають кров, необхідну для порятунку людських життів. Також підвищуємо обізнаність про необхідність регулярної здачі для того, щоб забезпечити всім, хто потребує безпечної крові та компонентів, гарантовану якість.

У нашому місті Всесвітній день донора відзначається в Обласній станції переливання крові, пров. Бісквітний 2, і, мабуть, найкращим подарунком собі та людям в цей день буде чергова донація.

Ми підготували для донорів справжнє свято! Будемо пригощати смаколиками від ресторану української кухні - U restaurant about u, розіграємо портативні зарядні пристрої, послухаємо чудову музику від "Настя і Кіт", зробимо чудові фото на згадку про добру справу.

Раптом саме сьогодні комусь ваша кров врятує життя, а хтось, нехай на коротку мить, продовжить своє існування на цій землі завдяки саме вам?

Для вас ми підготували корисні матеріали, які допоможуть підготуватись до кроводачі:

Або ж отримайте консультацію за телефоном (067) 20 80 303.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.
Деталі події

Адреса:
Одеська обласна станція переливання крові
Бісквітний провулок, 2, Одеса

Коли:
14 червня 2019 8:00 – 14:00

Умови:
З собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код