Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Безпечна кров для всіх

Увага! Ця подія вже пройшла.

Напередодні Всесвітнього дня донора закликаємо львів'ян здати кров для тих, хто її потребує.

Йдуть: Рахуба Юлія

13 червня, напередодні Всесвітнього дня донора, хочемо подякувати кожному, хто робить добру справу - добровільно та безоплатно здає кров та компоненти. Тому чекаємо всіх у Львівському обласному центрі служби крові з 9:00 до 13:00 години.

У цей день ми запрошуємо усіх об'єднатись щоб підвищити обізнаність про необхідність регулярної здачі для того, щоб забезпечити всім, хто потребує безпечної крові та компонентів, гарантовану якість.

Ми даруємо вам наші посмішки, супроводжуємо, обіймаємо і гостинно приймаємо. Кожному донору гарантований подарунок. Ми об'єднуємося для допомоги абсолютно незнайомим людям і з вкладу кожного донора формується життєво необхідний ресурс.

Здаєте ви кров чи ні — ваша підтримка й участь у поширенні інформації допоможуть нагадати про донорство крові, допоможуть залучити людей до лав донорів, адже пацієнтів у онковідділеннях, на жаль не зменшується та їм життєвонеобхідна кров.

Безпечно. Цілеспрямовано. Від щирого серця.

Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Деталі події

Адреса:
Львівський обласний центр служби крові
вул. Пекарська, 65, Львів

Коли:
13 червня 2019 9:00 – 13:00

Умови:
Обов'язково з собою мати паспорт та ідентифікаційний код. Прописка м. Львів або Львівської області, вага від 60 кг.