Red Brunch від проекту "Я, Ніна"

Увага! Ця подія вже пройшла.

16 липня, у вівторок вранці команда проекту «Я, Ніна» запрошує друзів на нетрадиційний бранч - reversed Red Brunch (бранч навпаки), в рамках якого кожен бажаючий зможе здати кров на потреби фронту та отримати почесний статус донора і маленький вишуканий подарунок від Guzema Jewelry.

Red Brunch від проекту "Я, Ніна"

В рамках Red Brunch також відбудеться презентація лотів для благодійного аукціону на підтримку проекту «Я, Ніна». Зібрані кошти будуть спрямовані на препродакшн та зйомки ключових сцен повнометражного художнього фільму «Я, Ніна», які проходитимуть в рамках Odesa International Film Festival з 10 до 21 липня 2019.

«Я, Ніна» – це великий місійний мультимедійний проект, в рамках якого буде видано книгу, засновану на реальних подіях життя відомої телеведучої та журналістки Яніни Соколової, знято повнометражний художній фільм «Я, Ніна» та кліп на саундтрек до фільму – пісню «Сьомий день» гурту Друга Ріка - Druga Rika . Головні ролі у фільмі зіграють Yanina Sokolova, Valeriia Khodos, Valeriy Kharchyshyn.

ВАЖЛИВО:

Долучитися до здачі крові на потреби фронту та отримати почесний статус донора може кожен бажаючий. Участь можлива за умови повної відповідності показників здоров’я та після проходження онлайн-реєстрації.

Реєстрація та пам'ятка донора за посиланням: https://forms.gle/m1N96UugzWZxcPNG8.

Реєстрація триває до 11:00, 15.07.2019. Після здачі крові всі присутні зможуть почастувати смаколиками та чаєм, а також зробити фото на пам’ять з Яніною Соколовою.

Подія відбувається за підтримки Фонду Зелений Слон, який здійснює мрії онкохворих дітей, Guzema Jewelry, Центр громадського здоров’я України, ДонорUA та Довженко-Центр : Dovzhenko Centre.

Для вас ми підготували корисні матеріали, які допоможуть підготуватись до кроводачі:

Або ж отримайте консультацію за телефоном (067) 20 80 303.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.
Деталі події

Адреса:
Довженко-Центр
вул. Васильківська, 1, 1 поверх, Київ

Коли:
16 липня 2019 10:00 – 13:00

Умови:
Участь можлива лише після реєстрації.