ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Найтепліший день донора

Увага! Ця подія вже пройшла.

Саме взимку через поширених простудних захворювань, канікул і відпусток кількість донорів, і, відповідно, резерви в банках крові по всій країні зменшується до критичного мінімуму! Однак лікарі продовжують боротися за життя хворих, яким життєво необхідна донорська кров. На новорічні вихідні можна і потрібно забезпечити медичні установи країни донорською кров'ю та її компонентами! Адже для когось ваша кров - це найцінніший подарунок. Подарувати комусь частинку здоров'я - краще, що можна зробити в році, що минає!

❤️ ДонорUAОдесса запрошує всіх 19 грудня з 8:00 за 12:00 в готель Моцарт (вулиця Ланжеронівська, 13) на всеукраїнську акцію «Найтепліший день донора», Приурочену до Дня Святого Миколая. В рамках заходу: ✔️ Благодійна донация. ✔️ Набори з подарунками від наших партнерів. ✔️ Ресторан Моцарт пригощає смаколиками. ✔️ Частування гранатовим соком від Coca-Cola Ukraine ✔️ Жива музика у виконанні гурту Настя і КОТ ✔️ Фотозона та професійні фотографи. ✔️ Дитяча зона. Всім донорам крім подарунків, гарантований гарний настрій! Чекаємо всіх бажаючих!

При підтримці: RedНead Family Corporation

👆Для донорів РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням: ДонорUAОдеса: 097-525-00-77

✔️Абсолютні протипокази: https://donor.ua/pages/4 ✔️Тимчасові протипокази: https://donor.ua/pages/5 ✔️Як правильно харчуватись перед донацією: https://donor.ua/pages/2167 ✔️Як проходить процедура здачі крові: https://donor.ua/pages/2129

Як підготуватись до кроводачі

Для вас ми підготували корисні матеріали, які допоможуть підготуватись до кроводачі:

Слідкуйте за нами у соціальних мережах