AmCham St. Valentine's Blood Donation

Увага! Ця подія вже пройшла.

Донорська акція до Дня Святого Валентина.

AmCham St. Valentine's Blood Donation

Заповнюйте анкету за посиланням та приєднуйтесь до нас 10 лютого https://app.keysurvey.com/f/1467032/2f82/

Будь ласка, зверніть увагу, що стати донором крові можуть лише громадяни України або ті, хто мають посвідку на проживання в Україні. Будь ласка, не забудьте взяти ваш паспорт. Якщо ви не є громадянином України паспорт та документ, який підтверджує дозвіл на проживання є необхідними.

Американська торговельна палата в Україні за підтримки юридичної фірми Sayenko Kharenko, в партнерстві з ДонорUA, готелем Hilton Kyiv та Ювелірний Дім ZARINA рада продовжувати ініціативу Донорства крові до Дня Святого Валентина та надати кров київським лікарням. Донорство крові – це простий спосіб допомогти людям та врятувати чиєсь життя.

Забудьте про холодні коридори лікарень, збирайте своїх друзів, сім'ю, колег та приєднуйтеся до нас 10 лютого, в готелі «Hilton Kyiv» у самому центрі міста. Смаколики, напої, фотозона і навіть приз найактивнішій команді вже чекають на вас.

Організатори:

  • American Chamber of Commerce in Ukraine
  • Hilton Kyiv
  • ДонорUA

Для вас ми підготували корисні матеріали, які допоможуть підготуватись до кроводачі:

Або ж отримайте консультацію за телефоном (067) 20 80 303.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.
Деталі події

Адреса:
Hilton Kyiv
Бульвар Тараса Шевченка, 30, Київ

Коли:
10 лютого 2020 9:00 – 13:00

Умови:
Реєстрація за посиланням: https://app.keysurvey.com/f/1467032/2f82/