Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
КНП КОР "Київський обласний центр служби крові"
бульвар Олександрійський, 171, Біла Церква

Коли:
20 березня 2020 8:30 – 13:00

Умови:
При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код

Щастя є!

Увага! Ця подія вже пройшла.

Якщо ви не вирішили що такого доброго і світлого можна зробити з нагоди Міжнародного дня щастя, то запрошуємо вас долучитись до акції - «Щастя є!» та стати донором крові. Міжнародний день щастя це набагато більше, аніж просто веселе свято, для донорів - це ще один привід нагадати всім, що світ стає кращим, коли ми єднаємося і піклуємося про людей навколо нас.

На жаль, незважаючи на сучасні технології, замінника людської крові й досі не винайдено, а при її нестачі шансів врятувати життя нуль, тому вмирають постраждалі в ДТП, пожежах, нещасних випадках, відкладаються операції, при важких пологах молоді мами втрачають кров, а онкохворі не можуть пройти курси терапії.

Здаючи кров, донор надає людям шанс на життя, приєднуйтесь і давайте святкувати правильно!

Нагадуємо, що бути донором - означає, без загрози своєму здоров’ю, рятувати життя інших та гідно носити почесне звання! Для кожного донора ми приготували приємні сюрпризи від партнерів заходу (Андрій Король, Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви, Ювелірний Дім ZARINA)

Всі бажаючі підтримати розвиток добровільного безоплатного донорства крові в Україні - можуть стати донором, волонтером, меценатом, або спонсором нашого проекту, приєднуйтесь - разом ми зможемо більше!

Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти