ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

День Х: стань донором плазми

Увага! Ця подія вже пройшла.

Попереду багато визначних дат — День міста Харків, День Незалежності України. А це вихідні і святкування, а ще — можливість стати донором плазми перед цим усім і відпочивати. Запрошуємо разом з нами здавати плазму 21 серпня на 12:00 за адресою вул.Академіка Павлова, 271.

Попереду багато визначних дат — День міста Харків, День Незалежності України. А це вихідні і святкування, а ще — можливість стати донором плазми перед цим усім і відпочивати. Запрошуємо разом з нами здавати плазму 21 серпня на 12:00 за адресою вул.Академіка Павлова, 271.

📍Що таке плазма? однорідна рідина жовтуватого кольору, яка переміщує по організму людини життєво важливі елементи та клітини крові, необхідні організму. Це білки, вуглеводи, жири, солі, гормони, вітаміни та інші хімічні сполуки.

📍Навіщо донувати плазму? Донорська плазма необхідна потерпілим з опіками, травмами, з неї виготовляють медичні препарати.

📍Це безоплатно? Так, ми агітуємо за безоплатне донорство крові та її компонентів. За вашу безоплатну донацію лікарні отримують безкоштовні ліки. Але донор отримує певні пільги від держави та бонуси від нашої платформи.

📍Які переваги для донора? Ви отримуєте швидкий аналіз крові, з якого стає відомо вашу групу та резус, рівень гемоглобіну, еритроцитів і лейкоцитів. А опісля здачі результат перевірки на ВІЛ, СНІД, гепатит і інші захворювання. А також кров протестують на антитіла до Covid-19.

📍Які протипоказання до донорства? Існують абсолютні та тимчасові, обов'язково перевірте, чи ви можете стати донором ось тут: https://donor.ua/pages. І не забувайте про певне харчування перед донацією.

Процес донації плазми складає близько 40 хвилин. За цей час можна прочитати улюбленні статті, послухати подкаст і навіть подивитись декілька відео, які ви давно відкладали на потім.

Ми були б вдячні, якби заповнили форму, щоб ми знали на скількох людей розраховувати: https://bit.ly/33TYyYu

ДонорUA — єдина в Україні онлайн-платформа, яка поєднує між собою донорів та реципієнтів, масштабно впроваджує рекрутинг донорів крові та її компонентів, а також працює над систематизацією більшості процесів у сфері донорства на локальних та законотворчих рівнях.

Усі питання щодо події пишіть 097 818 1626 (Діана Руда).

Як підготуватись до кроводачі

Для вас ми підготували корисні матеріали, які допоможуть підготуватись до кроводачі:

Слідкуйте за нами у соціальних мережах
Деталі події

Адреса:
Харківський обласний центр заготівлі та переробки плазми «Харків-Плазма»
вулиця Академіка Павлова, 271, Харків

Коли:
21 серпня 2020 12:00 – 14:00

Умови:
18 років, вага 55кг, відсутні протипоказання до донорства