"В кожній краплині - здоров’я людини"

Увага! Ця подія вже пройшла.

Ми закликаємо небайдужих громадян долучитися до акції та здати кров у обласному центрі крові.На місці можна дізнатися свою групу крові та залишити свої контакти як потенційного донора.

Напередодні новорічних свят усі очікують на диво. І для кожного воно своє. Пацієнтам лікарень, як ніколи потрібні досить незвичні подарунки. А саме, запаси донорської крові. Адже ні для кого не секрет, що в період новорічних свят дуже важко знайти донора - усі святкують. А для хвороб не існує свят, і інколи донорська кров в такий період просто життєво необхідна. Тому Асоціація молодих донорів України, закликає громадян приєднатися до акції приуроченої до Дня Святого Миколая, та подарувати частинку себе пацієнтам - здати кров!

Для вас ми підготували корисні матеріали, які допоможуть підготуватись до кроводачі:

Або ж отримайте консультацію за телефоном (067) 20 80 303.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.
Деталі події

Адреса:
Київський обласний центр крові
бульвар 50-річчя Перемоги, 171 , Біла Церква

Коли:
18 грудня 2015 9:00 – 15:00

Умови:
Детально ознайомитися з протипоказаннями перед здачею крові