Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Акція в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Дніпропетровськ

Увага! Ця подія вже пройшла.

З 16 по 22 травня за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України при підтримці Кабінету Міністрів пройде Тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого відбудеться акція "Здай кров - врятуй життя" для реципієнтів, що потраждали у ДТП.

З 16 по 22 травня за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України при підтримці Кабінету Міністрів пройде Тиждень безпеки дорожнього руху. Щороку на автошляхах нашої країни гине понад 4 000 осіб та більш ніж 30 000 людей отримують травми, ДТП є першою за поширеністю причиною смерті молоді у віці від 15 до 24 років та другою серед дітей у віці від 5 до 14 років. Постійно в новинах ми бачимо репортажі про травми та загибелі людей. Це частина нашої буденності, нажаль. І дуже часто для порятунку постраждалих у ДТП необхідна донорська кров. Як правило, дуже багато донорської крові. 19 травня в усіх регіонах країни відбудеться акція із здачі крові для використання в лікуванні постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах «Здай кров – врятуй життя». В Дніпропетровську донорів також чекатимуть 19 травня з 8.00 до 13.00 на Обласній станції переливання крові (Банк крові). Наша поліція підтримає захід і здасть кров в рамках акції для вищезазначеної категорії реципієнтів. Кожен бажаючий також може приєднатися!

Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Деталі події

Адреса:
Дніпропетровська обласна станція переливання крові (Банк крові)
Пр.Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграду), 17, Дніпро

Коли:
19 травня 2016 8:00 – 13:00

Умови:
Вага не менше 50 кг. З собою мати паспорт з українською пропискою і копію коду ( її необхідно буде залишити ) На момент кроводачі не можна бути застудженим, з нежиттю, проявами алергії, герпесу, приймати медичні препарати . Просимо всіх уважно ознайомитися з протипоказаннями та правилами підготовки.