Всесвітній день донора крові "Кров об'єднує всіх нас!"

Увага! Ця подія вже пройшла.

14 червня ми зустрічатимемося знову в книгарні "Є" з приводу святкування Всесвітнього дня донора крові.

Щорічно 14 червня країни світу відзначають Всесвітній день донора крові. Це подяка добровільним неоплачуваним донорам за їхній благородний вчинок та порятунок життя людей, що потребують переливання донорської крові та/або її компонентів. Різноманітні активності, що проходять в цей день, також мають за мету підвищити рівень обізнаності населення щодо необхідності регулярного донорства крові з метою забезпечення якості, безпеки та доступності крові та/або її продуктів для потребуючих у переливанні.

Цьогорічна тема Всесвітнього дня донора крові - "Кров об'єднує всіх нас!" Саме на цьому ми зосередимося найближчого вівторка. За декілька років діяльності у Дніпрі до нас приєдналися сотні донорів, ми разом допомогли десяткам реципієнтів, нам дякували родичі та лікарі. Нам є, що згадати та чим пишатися. Чекаємо на всіх бажаючих! Ми розкажемо про виникнення, розвиток та досягнення донорського руху в у Дніпрі. Згадаємо все, що ми з вами зробили з 2008 року. Привітаємо один одного з "професійним святом".

Для вас ми підготували корисні матеріали, які допоможуть підготуватись до кроводачі:

Або ж отримайте консультацію за телефоном (067) 20 80 303.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.
Деталі події

Адреса:
Книгарня "Є"
вул. Глінки, 15, Дніпро

Коли:
14 червня 2016 18:30 – 20:00

Умови:
Повідомляйте про свою участь СМС-повідоменням на номер 050 85 169 25