Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
Книгарня "Є"
вул. Глінки, 15, Дніпро

Коли:
14 червня 2016 18:30 – 20:00

Умови:
Повідомляйте про свою участь СМС-повідоменням на номер 050 85 169 25

Всесвітній день донора крові "Кров об'єднує всіх нас!"

Увага! Ця подія вже пройшла.

14 червня ми зустрічатимемося знову в книгарні "Є" з приводу святкування Всесвітнього дня донора крові.

Щорічно 14 червня країни світу відзначають Всесвітній день донора крові. Це подяка добровільним неоплачуваним донорам за їхній благородний вчинок та порятунок життя людей, що потребують переливання донорської крові та/або її компонентів. Різноманітні активності, що проходять в цей день, також мають за мету підвищити рівень обізнаності населення щодо необхідності регулярного донорства крові з метою забезпечення якості, безпеки та доступності крові та/або її продуктів для потребуючих у переливанні.

Цьогорічна тема Всесвітнього дня донора крові - "Кров об'єднує всіх нас!" Саме на цьому ми зосередимося найближчого вівторка. За декілька років діяльності у Дніпрі до нас приєдналися сотні донорів, ми разом допомогли десяткам реципієнтів, нам дякували родичі та лікарі. Нам є, що згадати та чим пишатися. Чекаємо на всіх бажаючих! Ми розкажемо про виникнення, розвиток та досягнення донорського руху в у Дніпрі. Згадаємо все, що ми з вами зробили з 2008 року. Привітаємо один одного з "професійним святом".