Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
Мелітопольська міська станція переливання крові
пр. Б. Хмельницького, 46/2, Мелітополь

Початок:
06.06.2016 8:00
Кінець:
14.06.2016 12:00

Умови:
Обов'язково мати ідентифікаційний код та паспорт з реєстрацією в місті Мелітопіль або таких районів - Мелітопольський, Акимівський, Веселівський, Приазовський.

Поділись життям - здай кров!

Увага! Ця подія вже пройшла.

14 червня 2016 року - Міжнародний день донора крові. З 6 по 14 червня Мелітопольська станція переливання крові запрошує всіх бажаючих долучитись до добровільного донорства крові та її компонентів. Добровільно здати кров і отримати браслет - нагадування про те, що ви не байдужі до чужого горя. Кожен, хто долучиться до акції отримає в подарунок браслет!

14 червня 2016 року - Міжнародний день донора крові.

З 6 по 14 червня Мелітопольська станція переливання крові запрошує всіх бажаючих долучитись до добровільного донорства крові та її компонентів. Добровільно здати кров і отримати браслет - нагадування про те, що ви не байдужі до чужого горя.

Кожен, хто долучиться до акції отримає в подарунок браслет!

Крім того, як і в звичайний день донор отримує від держави компенсацію за обід в розмірі 52 гривні та звільняється від роботи в день здачі крові та на наступний день ( або ж можна використати цей день як додатковий до відпустки).

Донором може бути здорова людина віком від 18 років, котра не має протипоказів до донорства.

Тимчасові протипоказання Абсолютні протипоказання Як підготуватись до донації