Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
КЗ «Мелітопольська станція переливання крові» ЗОР
Б. Хмельницького 46/2 (при в'їзді в 1-у міськлікарню), Мелітополь

Початок:
06.06.2016 8:00
Кінець:
14.06.2016 12:00

Умови:
Прийом донорів: з 8:00 до 12:00, щодня крім вихідних Донором може бути здорова людина у віці від 18 років, якщо він не має протипоказань При собі мати паспорт з пропискою міста Мелітополя або районів - Мелітопольського, Якимівського, Веселівського, Приазовського та ідентифікаційний код

Поділися життям - здай кров!

Увага! Ця подія вже пройшла.

Здачі крові і плазмодачі, приурочені до Всесвітнього дня донора - 14 червня 2016 року. Цього року тема кампанії - «Кров об'єднує всіх нас»

14 червня 2016 року - Всесвітній день донора крові З 6 по 14 червня Мелітопольська станція переливання крові запрошує всіх бажаючих допомогти хворим людям - безоплатно здати кров і отримати браслет - нагадування про те, що ви не залишилися байдужими до чужого нещастя. Кожна людина, яка буде донором під час проведення акції, отримає браслет на пам'ять! Крім цього, як і в звичайний день, донор отримує від держави 52 гривні за оплату харчування та звільнення від роботи в день здачі крові (з оплатою цього дня роботодавцем) і один додатковий день для відпустки або відгулу (теж оплачуваної і до того ж у зручний для донора час).