Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України
Вул. Чорновола 28/1, корпус 2, Київ

Початок:
25.08.2016 8:00
Кінець:
26.08.2016 12:00

Умови:
Попередня реєстрація: https://goo.gl/hKW6f8 Обов'язково мати з собою паспорт!

Донорська акція "Zdai Blood"

Увага! Ця подія вже пройшла.

Діти приносять нам радість, шалені посмішки і неймовірну ніжність. Вони бувають скажені і дративливі, смішні та веселі, "сама втіха", примхливі та неслухняні та завжди потребують нашої допомоги. Однак інколи вони нас потребують трішки більше, ніж зазвичай... як повітря, що може врятувати їхнє життя. І ми можемо їм допомогти! ДонорUA запрошує всіх бажаючих долучитись до донорської акції від студентів КПІ, що спрямована на допомогу дітям, які потребують операцій на серці.

Діти приносять нам радість, шалені посмішки і неймовірну ніжність. Вони бувають скажені і дративливі, смішні та веселі, "сама втіха", примхливі та неслухняні та завжди потребують нашої допомоги. Однак інколи вони нас потребують трішки більше, ніж зазвичай... як повітря, що може врятувати їхнє життя. І ми можемо їм допомогти!

ДонорUA запрошує всіх бажаючих долучитись до донорської акції від студентів КПІ, що спрямована на допомогу дітям, які потребують операцій на серці.

Щодня в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії проводиться близько 11 операцій з використанням технології штучного кровообігу. На одну операцію іноді необхідно до 15 донорів. Центр потребує як мінімум 30 донорів на день.

Ми прагнемо допомогти дітям, яким життєво-необхідні операції на серці.

Обов'язкова попередня реєстрація

Тимчасові протипокази

Абсолютні протипокази

Як готуватись