Незалежність у нас в крові (м. Ужгород)

Увага! Ця подія вже пройшла.

Запрошуємо всіх здорових українців 22-23 серпня здати кров в Закарпатській обласній станції переливання крові, адже хвороби і нещасні випадки не знають вихідних. Приходьте у вишиванці або з національною символікою,розмістіть своє святкове селфі-фото в нашому альбомі і ми подаруємо вам браслетик відваги=) Фото також можна скинути на нашу електронну пошту - zakarpattya@donor.ua.

Наближується найважливіше державне свято!

Як найкраще підтвердити власну небайдужість до долі країни? Звісно, не словом, а ділом!

Запрошуємо всіх здорових українців 22 та 23 серпня здати кров на Закарпатській обласній станції переливання крові, адже хвороби і нещасні випадки не знають вихідних.

Приходьте у вишиванці або з національною символікою, розмістіть своє святкове селфі-фото в нашому альбомі і ми подаруємо вам браслетик відваги=) Фото також можна скинути на нашу електронну пошту - zakarpattya@donor.ua.

Прохання уважно ознайомитися з абсолютними та тимчасовими протипоказаннями, та підготовкою до донорства.

Для вас ми підготували корисні матеріали, які допоможуть підготуватись до кроводачі:

Або ж отримайте консультацію за телефоном (067) 20 80 303.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.
Деталі події

Адреса:
Закарпатська обласна станція переливання крові
вул. Л. Толстого, 15, Ужгород

Початок:
22.08.2016 9:00
Кінець:
23.08.2016 13:00

Умови:
Обов'язково мати з собою паспорт!