Визнач безкоштовно свою групу крові!

Увага! Ця подія вже пройшла.

24 вересня 2016 року, під час святкування Дня міста Ужгород, в рамках проекту Donor.UA Асоціацією молодих донорів України спільно з Закарпатською обласною станцією переливання крові проводитиметься акція «Тут безкоштовно визначають групу крові!».

24 вересня 2016 року, під час святкування Дня міста Ужгород, в рамках проекту Donor.UA, Асоціацією молодих донорів України спільно з Закарпатською обласною станцією переливання крові проводитиметься акція - «Тут безкоштовно визначають групу крові!»

Як не дивно, але досить велика кількість людей взагалі не знають своєї групи крові та резус-фактору. Володіти такою інформацією просто необхідно, оскільки в житті бувають різні ситуації. Зокрема, наприклад, при терміновому переливанні крові, коли у лікаря немає часу і можливості з'ясовувати, якою групою крові володіє пацієнт чи донор, знання своє групи крові дозволить уникнути вливанню несумісної крові та подальшого її відторгнення; при плануванні вагітності, щоб уникнути імунного конфлікту і т.д. Тому запрошуємо всіх наших ужгородців прийти в цей день та безкоштовно дізнатися саме свою групу крові, а також ще багато цікавого. Дата та час проведення: 24 вересня 2016 року з 11.00 по 15.00 год. за київським часом. Місце проведення : м.Ужгород, шукайте нас в центрі міста в районі лялькового театру

Для вас ми підготували корисні матеріали, які допоможуть підготуватись до кроводачі:

Або ж отримайте консультацію за телефоном (067) 20 80 303.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.