Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
Закарпатська областна станція переливання крові
вул.Л.Толстого, 15, Ужгород

Початок:
11.10.2016 8:30
Кінець:
18.10.2016 12:00

Умови:
Як готуватися до здачі крові - https://donor.ua/pages/6 Абсолютні протипоказання до донорства – https://donor.ua/pages/4 Тимчасові протипоказання до донорства - https://donor.ua/pages/5

День Захисника України в Ужгороді

Увага! Ця подія вже пройшла.

14 жовтня - День Захисника України ! Це свято уособлює відвагу , відданість, силу та справжній героїзм. Запрошуємо вас відсвяткувати це свято дійсно по-мужньому та відвідати Закарпатську обласну станцію переливання крові.

14 жовтня - День Захисника України ! Це свято уособлює відвагу , відданість, силу та справжній героїзм. Запрошуємо вас відсвяткувати це свято дійсно по-мужньому та відвідати Закарпатську обласну станцію переливання крові. Можливо не кожен з нас може захищати нашу країну, рідних та близьких в бою, але кожен з нас може врятувати для когось життя, ставши донором і це і є наш маленький героїчний поступок, до якого ми закликаємо. Акція триватиме з 11 по 18 жовтня 2016 року. Щиро надіємося на вашу небайдужість та раді будемо вас вітати на нашій станції.

Ми раді проконсультувати вас по всіх питаннях за телефоном (095)855-48-50, (068)537-33-00.