Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
Київський міський центр крові
вул. М. Берлінського, 12, Київ

Коли:
17 жовтня 2016 9:00 – 14:00

Умови:
Обов'язково мати з собою паспорт!

День донора

Увага! Ця подія вже пройшла.

17 жовтня відбудеться в стінах Київського міського центру крові день донора. Студенти Київського університету ім. Бориса Грінченка, Інститут людини спільно з громадськими організаціями: Асоціація молодих донорів України та проект ДонорUA, ГО "Подаруй життя", "Незалежна країна", а також рекламна школа "Advertising school" долучаються до організації даного заходу. Щиро запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь і стати донором крові!

17 жовтня відбудеться в стінах Київського міського центру крові день донора. Студенти Київського університету ім. Бориса Грінченка, Інститут людини спільно з громадськими організаціями: Асоціація молодих донорів України та проект ДонорUA, ГО "Подаруй життя", "Незалежна країна", а також рекламна школа "Advertising school" долучаються до організації даного заходу. Щиро запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь і стати донором крові! Якщо ви здорові та ще не є донором крові, не зволікайте ні секунди і зробіть все, щоб усунути це прикре непорозуміння. Нехай донороство дає вам відчуття гордості і радості за врятовані життя. Даруйте здоров"я та будьте здорові! Більш детальна інформація: http://vk.com/club130289138 або за телефоном 050 146 66 57 Попередньо варто зареєструватись через анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1qSSw6oHf7ygdnWrhN5W2l-LdqE5ekVvF7DwKfPbpEN94Sw/viewform