Red Brunch #12 від команди проєкту «Я, Ніна»

Увага! Ця подія вже пройшла.

За результатами 11 попередніх Ред Бранчів у Києві 651 героїв стали донорами крові, а це означає, що разом із вами ми вже врятували майже 2000 життів.

Йдуть: Прокопенко Людмила

alt text

Red Brunch #12 ми традиційно проводимо спільно з командою проєкту «Я, Ніна» та фундацією #ВАРТОЖИТИ в теплій і дружній локації – Veteran Hub.

Частувати донорів будуть партнери події — Сім’я Ресторанів Діми Борисова.

Також ви можете взяти участь у лотереї та виграти призи.

Участь в заході можлива лише після реєстрації.

Партнер

Я, Ніна

«Я, Ніна» — це великий місійний мультимедійний проєкт, заснований на реальних подіях із життя відомої журналістки та телеведучої Яніни Соколової. Проєкт «Я, Ніна» допомагає онкохворим людям усвідомити цінність свого життя та почати боротися за нього.

Red Brunch (від англ.: red — червоний, brunch — утворено поєднанням двох англійських слів breakfast і lunch — прийом їжі між сніданком і обідом) — щомісячна подія. Її організовує проєкт «Я, Ніна», Фундація #ВАРТОЖИТИ та організація ДонорUA задля збору крові на потреби онкохворих. Подію проводять у Києві та у Львові в перший вівторок кожного місяця.

Мета — культивування свідомого донорства крові та компонентів крові в Україні. Організації прагнуть донести, що бути донором корисно, сучасно та почесно. Разом ми змінюємо стереотипні уявлення людей про донації.

Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Деталі події

Адреса:
Veteran Hub
вул. Юрія Іллєнка, 42, Київ

Коли:
3 серпня 2021 10:30 – 13:00