Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА»
вул.Короленка, 1, Житомир

Коли:
10 вересня 2021 11:00 – 13:00

Виставка найкращих робіт Міжнародного фестивалю-конкурсу DonorUA ART Project

Увага! Ця подія вже пройшла.

У Рівному відбудеться виставка найкращих робіт Міжнародного фестивалю-конкурсу DonorUA ART Project

Коли? з 10 вересня по 24 вересня;

О котрій відкриття? об 11:00;

Де? Рівне, ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» (вул.Короленка, 1).

На відкритті буде низка цікавих інтерактивів.

Відбудеться акція «Дізнайся свою групу крові», де всі охочі зможуть безкоштовно дізнатися свою групу крові та резус-фактор. .

Зареєстрованим на платформі ДонорUA, волонтери вручать сертифікати на безкоштовну каву в ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».

Бренд Gelius розіграє три павербанки між тими, хто опублікує фото на виставці з тегом #донорствоцепрожиття та позначками ДонорUA та бренду Gelius. Результати оприлюднять 25 вересня у розповідях в Instagram ДонорUA.

На події висловлять промови менеджер проєктів ДонорUA Андрій Магалецький, представники влади міста, Рівненського обласного центру крові, ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» Лігіта Кусік, донорка та очільниця благодійного фонду «Скарбниця надії» Мар’яна Рева.

Партнер

Gelius Ukraine

Gelius - це український бренд, який займається розробкою та виробництвом аксесуарів для мобільних телефонів і smart гаджетів. Мета компанії дозволити більшій кількості людей насолоджуватися гаджетами, музикою, швидкістю, зручністю, захистом.

Продукція Gelius включає в себе повну лінійку товарів аксесуарів для мобільних телефонів, включаючи Bluetooth динаміки, бездротові навушникі, smart годинники, автомобільні та мережеві зарядні пристрої, додаткові батареї, USB -кабелі, автомобільні утримувачі, захисні стекла та багато цікавих та корисних гаджетів для щоденного використання вдома.

Gelius - це бренд та стиль життя, який комбінує в собі дизайн, надійність, високу продуктивність, драйв, швидкість, інновації та практичність.

Компанія постійно розвивається та створює нові продукти, які дарують круті емоції.

Сайт: https://gelius.ua