Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Уперше «Мистецтво донорства» буде представлено у Дніпрі

Увага! Ця подія вже пройшла.

«Мистецтво донорства» підкорює нові горизонти.

Йдуть: Татьяна Канчура

«Мистецтво донорства» — проєкт ДонорUA, де донори можуть здати кров, милуючися культурою. Попередньо її провели в Лубнах, Житомирі, Івано-Франківську. Тепер на схожу подію зможуть завітати і жителі Дніпра. Ініціатива також присвячена Дню захисників і захисниць України та вперше поєднає мистецтво, донорство й історію!

Команда ДонорUA підготувала насичену програму та низку можливостей для тих, хто буде брати участь в ініціативі. За підтримки КП «Дніпропетровська обласна станція переливання крові» усі охочі зможуть визначити свою групу крові, провести її аналіз і здати для пацієнтів.

Де? Музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО», пр. Д. Яворницького, 16;

Коли? 15 жовтня;

О котрій? Із 09:00 по 12:00.

Реєстрація на подію обов'язкова.

Під час відповідної процедури співатиме «Перший волонтерський хор» і малюватиме начерки Тетяна Надточій, тому донації будуть проходити не тільки в незвичному місці, а ще й у неординарному супроводі. Також висловить промову Риженко Сергій Анатолійович, генеральний директор КП Дніпропетровської обласної лікарні ім. І. І. Мечникова. Кожен, хто зробить донацію, отримає солодощі від Товариства Червоного Хреста України м. Дніпра та пляшку артезіанської води «Природне Джерело». Якщо людина здасть кров і зареєструється на платформі ДонорUA, то зможе взяти участь у розіграші павербанків від Gelius.

Ініціатива дозволяє згуртувати велику кількість охочих і зібрати сотні літрів крові за раз. Одна донація рятує до трьох життів, тому залученість кожного важлива!