Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
Klitschko Expo
Вул. Велика Васильківська, 55, Київ

Коли:
27 жовтня 2021 9:00 – 13:00

Halloween Blood Donation від Американської торговельної палати

Увага! Ця подія вже пройшла.

Київський Halloween Blood Donation запрошує всіх охочих дарувати життя.

Йдуть: Наумчук Оксана Жовнір Анастасія Сенчуров Сергій Гаркуша Юлія

Американська торговельна палата в Україні, компанія-член Sayenko Kharenko та ДонорUA раді запросити на донорську акцію до Гелловіна. Донорська ініціатива має на меті зібрати крові та компоненти крові перед святами, адже тоді спостерігають найбільший дефіцит.

Попередня реєстрація обов’язкова.

На вас чекатиме експрес-тест від «Діла», визначення групи крові, її аналіз і донації для пацієнтів (необхідно взяти паспорт та ідентифікаційний код). У затишній атмосфері зможете скуштувати особливі смаколики, послухати веселу музику, будете мати привід одягнути костюм на роботу та осягнете тепле відчуття, що виникає після порятунку до 3 людей. Щоби подія минула якнайкращим чином, радимо дотримуватися всіх особливостей підготування до здавання крові. Якщо у вас немає тимчасових або абсолютних протипоказань, то закликаємо ознайомитися з правилами підготовки перед донацією та особливостями дієти.

Увага! Донорами можуть бути і громадяни інших країн, якщо вони мають посвідчення на проживання в Україні та документ, що підтверджує особу.

На крок ближче до донації, ще одне врятоване життя — і наша країна наблизиться до позначки в 2 млн регулярних донорів.