Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

«Мистецтво донорства» в Одесі

Увага! Ця подія вже пройшла.

«Мистецтво донорства» підкорює нові горизонти.

Йдуть: Лінник  Людмила Дубчак Олена Богданов Александр Цибулько Анастасія Топал Світлана Передера Сергій

Акція «Мистецтво донорства» буде вперше проведено в Одесі!

«Мистецтво донорства» — проєкт ДонорUA, який поєднує мистецькі події з процесом донації крові. Протягом події донори сдають кров в невимушеній, творчій атмосфері, милуючись різними формами мистецтва. Акція «Мистецтво донорства» вже відбулась в Лубнах, Житомирі, Івано-Франківську, Дніпрі, Харкові, а тепер на неї чекає чорноморська перлина — Одеса!

Команда ДонорUA готує у кожному місті непересічну подачу, отже донори Одеси зможуть відвідати цей інтерактивний івент і зарядитись емоціями завдяки насиченій програмі.

Коли? 25 листопада;

О котрій? З 11:00 до 14:00

Де? вул. Пушкінська, 9, Одеський музей Східного і Західного мистецтва;

Реєстрація на подію обов'язкова.

На донорів чекає:

▪️можливість здати кров у невимушеній атмосфері музею та отримати аналізи (необхідно з собою взяти паспорт та ідентифікаційний код);

▪️розіграш гаджетів від бренду Gelius;

▪️фотозона.

Лунатиме жива музика, пройдуть художні майстер класи, а також чекатимуть смачні частування.

Івент «Мистецтво донорства» сприяє формування нового іміджу донорства, виводячи його з суто медичної площини в естетичну, що сприяє подоланню стереотипів щодо донорства, єднає охочих і небайдужих навколо добровільних донацій, дозволяє поповнити місцеві банки крові та зрештою досягає найвищої цілі – рятувати життя.

Приходьте, буде цікаво!

Партнер

Gelius Ukraine

Gelius - це український бренд, який займається розробкою та виробництвом аксесуарів для мобільних телефонів і smart гаджетів. Мета компанії дозволити більшій кількості людей насолоджуватися гаджетами, музикою, швидкістю, зручністю, захистом.

Продукція Gelius включає в себе повну лінійку товарів аксесуарів для мобільних телефонів, включаючи Bluetooth динаміки, бездротові навушникі, smart годинники, автомобільні та мережеві зарядні пристрої, додаткові батареї, USB -кабелі, автомобільні утримувачі, захисні стекла та багато цікавих та корисних гаджетів для щоденного використання вдома.

Gelius - це бренд та стиль життя, який комбінує в собі дизайн, надійність, високу продуктивність, драйв, швидкість, інновації та практичність.

Компанія постійно розвивається та створює нові продукти, які дарують круті емоції.

Сайт: https://gelius.ua