Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

«Мистецтво донорства» та виставка «Донорство – це про життя» у Чернівцях

Увага! Ця подія вже пройшла.

В Чернівцях відбудеться подія «Мистецтво донорства» та виставка «Донорство – це про життя»

Де ТРЦ DEPOt center (3-й поверх) за адресою вул. Головна вулиця, 265А

Коли 22 грудня, середа

О котрій 10:00 - 13:00

В рамках всеукраїнського проєкту «Мистецтво донорства», створеного ДонорUA, 22 грудня 2021 року о 10 годині в торговельно-розважальному центрі DEPOt center (3-й поверх) за адресою вул. Головна вулиця, 265А відбудеться непересічна подія – кроводача під музичний супровід. Поряд з цим в ТРЦ DEPOt center стартує двотижнева виставка, що має назву «Донорство – це про життя».

Забір крові на цьому заході забезпечує комунальне некомерційне підприємство Чернівецький обласний центр служби крові Чернівецької обласної ради у відповідності з усіма вимогами.

На донорів чекає частування, розважальна програма, яскрава фотозона тощо. Усі учасники події матимуть змогу взяти участь у розіграші 3-х подарунків від бренду Gelius та 5-ти сертифікатів на відвідування ролердрому від ТРЦ DEPOt center.

Подія «Мистецтво донорства» створена з метою подолати стереотипи і страхи щодо донорства, довести, що кроводача - це безпечно і вона може проходити не в лікарняних стінах, а в приємній, розважальній атмосфері задля більшого комфорту донорів. «Мистецтво донорства» вже відбулося в Лубнах, Житомирі, Харкові, Дніпрі, Одесі, Івано-Франківську. В планах команди ДонорUA в наступному півріччі охопити всі обласні центри України.

Партнер

Gelius Ukraine

Gelius - це український бренд, який займається розробкою та виробництвом аксесуарів для мобільних телефонів і smart гаджетів. Мета компанії дозволити більшій кількості людей насолоджуватися гаджетами, музикою, швидкістю, зручністю, захистом.

Продукція Gelius включає в себе повну лінійку товарів аксесуарів для мобільних телефонів, включаючи Bluetooth динаміки, бездротові навушникі, smart годинники, автомобільні та мережеві зарядні пристрої, додаткові батареї, USB -кабелі, автомобільні утримувачі, захисні стекла та багато цікавих та корисних гаджетів для щоденного використання вдома.

Gelius - це бренд та стиль життя, який комбінує в собі дизайн, надійність, високу продуктивність, драйв, швидкість, інновації та практичність.

Компанія постійно розвивається та створює нові продукти, які дарують круті емоції.

Сайт: https://gelius.ua