Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
Сумський обласний центр служби крові
пров.Громадянський, 2, Суми

Початок:
28.12.2016 7:00
Кінець:
30.12.2016 16:00

Умови:
Чекаємо вас за адресою: пров.Громадянський, 2 в будні– з 7.00 до 20.00, в суботу – з 7.00 до 16.00. Як правильно готуватися до здачі крові, читайте на нашому сайті або дізнавайтеся по телефону гарячої лінії 050 307 8094.

«Новорічний Миколай» у Сумах

Увага! Ця подія вже пройшла.

Сумський обласний центр служби крові з 28 листопада по 30 грудня проводить акцію «Новорічний Миколай». Її мета – не лише забезпечити поточні потреби лікарень, але й зібрати резерв на святкові вихідні дні на початку січня, коли більшість донорів порушують необхідну дієту і не можуть здати кров при терміновій потребі.

Попереду – зимові свята. Це час для радості, чарівної казки, а також милосердя та добрих справ. Адже і Ісус Христос, і Святий Миколай закликали понад усе допомагати хворим і нужденним. Хворі діти потребують не лише цукерок та іграшок. Їм, як і дорослим, потрібні ліки, серед яких одне з головних місць займають препарати крові. Це одні з найцінніших ліків, адже їх неможливо виготовити штучно. Кров’ю можна тільки поділитися. У хвороби не буває свят – і доки ми будемо збиратися в теплих і радісних домівках за святковим столом, до лікарень будуть все так же привозити жертв нещасних випадків, там залишатимуться онкохворі, у яких може будь-якої хвилини з’явитися необхідність у терміновому переливанні крові. Не можна допустити, щоб пацієнти не отримали крові лише тому, що у нас свята і вихідні. Тому Сумський обласний центр служби крові з 28 листопада по 30 грудня проводить акцію «Новорічний Миколай». Її мета – не лише забезпечити поточні потреби лікарень, але й зібрати резерв на святкові вихідні дні на початку січня, коли більшість донорів порушують необхідну дієту і не можуть здати кров при терміновій потребі. Долучайтеся до доброї справи – і нехай Господь та Святий Миколай віддячать вам сторицею за врятовані життя.