Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
Закарпатська обласна станція переливання крові
вул.Льва Толстого, 15, Ужгород

Коли:
19 грудня 2016 9:30 – 14:00

Умови:
З протипоказаннями до донорства та як правильно готуватися до здачі крові, читайте на нашому сайті або дізнавайтеся по телефону (095)8554850,(068)5373300.

В кожній краплині - здоров'я дитини!

Увага! Ця подія вже пройшла.

Напревеликий жаль велика кількість малюків зараз знаходяться в лікарні і періодично потребують донорської крові. До Дня Святого Миколая запрошуємо вас стати помічниками цього чудотворця та поділитися своєю ков'ю, даруючи хворим діткам Закарпатської обласної дитячої клінічної лікарні шанс на одужання. Насправді робити добрі справи легко !

Вже недалеко, майже на порозі стоїть казкове, дивне та найзагадковіше свято - День Святого Миколая. Це час, коли душа наповнюється радістю, щастям та здійсненням мрій. Дітки з нетерпінням очікують бажаних дарунків і неодмінно вірять в те, що їх отримають. Але не всі малюки, нажаль, зможуть зустріти це свято вдома, велика їхня кількість знаходиться в лікарні. І головним дарунком для них є можливість боротися з хворобою та жити далі. Крім цукерок та іграшок їм, як і дорослим, потрібне переливання різних компонентів крові. Запрошуємо вас стати помічниками Святого Миколая та поділитися своєю ков'ю, даруючи хворим діткам шанс на одужання. Деталі за телефоном: (095)8554850,(068)5373300.