Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
Закарпатська обласна станція переливання крові
м.Ужгород, вул. Льва Толстого, 15, Ужгород

Початок:
13.02.2017 9:00
Кінець:
17.02.2017 14:00

Умови:
Перед здачею просимо вас ознайомитися з протипоказаннями до донації - https://donor.ua/pages/4, https://donor.ua/pages/5, підготовкою до здачі - https://donor.ua/pages/6 та обов'язково мати з собою паспорт.

Тиждень здачі крові для онкохворої дитини

Увага! Ця подія вже пройшла.

Запрошуємо всіх небайдужих закарпатців взяти участь в акції по здачі крові для онкохворих діток Закарпатської обласної дитячої лікарні.

15-лютого – весь світ відзначає День онкохворої дитини, мета якого покращити інформування суспільства про проблеми дитячих онкологічних хвороб. Рак – хвороба, яка не вміє чекати та потребує нагального лікування. Ми закликаємо підтримати хворих малюків нашого краю та допомогти їм в цій не легкій боротьбі за життя. Запрошуємо всіх небайдужих закарпатців взяти участь в акції по здачі крові для цих діток, яка буде проходити на Закарпатській обласній станції переливання крові з 13 по 17 лютого 2017 року.

Разом з Вами ми зможемо врятувати не одне життя !

Телефон Закарпатського осередку ВМГО «Асоціація молодих донорів України» - тел.(095) 855-48-50, (068) 537-33-00 /координатор Маріанна Тимша/.