Лікарня Мечникова знову запрошує донорів здати кров для поранених і цивільних пацієнтів!

Увага! Ця подія вже пройшла.

Вже звичні всім кроводачі в лікарні Мечникова як і раніше актуальні - продовжують проходити лікування поранені, лікуються важкі цивільні пацієнти, продовжує проливатися кров в Дніпропетровську від донорів до реципієнтів. Що припинилося - так це масовий потік бажаючих здати кров, через що з запасами крові склалася дуже напружена ситуація! Їх потрібно терміново заповнити, інакше життя бійців, а також і тих, за кого вони воювали, може бути під загрозою - нічого буде видавати для їх лікування. Вкотре розраховуємо на чуйність дніпропетровців і чекаємо всіх на найблагороднішому заході міста, щоб знову допомогти лікарям лікарні Мечникова врятувати людей!

24 лютого 10.00-13.00 З собою мати паспорт з українською пропискою та копію коду (її необхідно буде залишити) Охочі - реєструємося П.І.Б. СМС-повідомленям на номер 050 85 169 25 Важливо! На момент кроводачі не можна бути застуженим, з нежиттю, проявами алергії, герпесу, приймати медичні препарати.

Детальніше про протипоказання: https://donor.ua/pages/5 https://donor.ua/pages/4

Підготовка до кроводач: https://donor.ua/pages/6

Для вас ми підготували корисні матеріали, які допоможуть підготуватись до кроводачі:

Або ж отримайте консультацію за телефоном (067) 20 80 303.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.