Могилянський День Донора

Увага! Ця подія вже пройшла.

Школа охорони здоров’я НаУКМА запрошує всіх до Києво-Могилянської академії святкувати День здоров’я добрими справами. Саме в цей час в Києві можна буде здати кров.

Школа охорони здоров’я НаУКМА запрошує всіх до Києво-Могилянської академії святкувати День здоров’я добрими справами. Саме в цей час в Києві можна буде здати кров.

Донорство – благородна справа, бути донором – почесно, поважно і нестримно круто, адже ділячись своєю кров’ю, ви рятуєте комусь життя! Могилянка організовує такі дні вже більше десяти років. День донора – вже давно традиція, без якої не існує Школа охорони здоров’я. Цього року Могилянський день донора крові організовується за ініціативою студентів спеціальності менеджмент факультету економічних наук НаУКМА Данила Савона та Дмитра Вірича.

Надзвичайно приємно усвідомлювати, що з кожним разом збільшується кількість бажаючих робити добрі справи. Все більше людей усвідомлюють важливість свого особистого внеску у суспільно-значимі справи. Не менш важливо, що після кожної акції поповнюється база активних Донорів, які допомагають людям у критичних ситуаціях поза межами регулярних заходів.

Традиційно нагадуємо, що з собою необхідно мати паспорт та утриматися протягом 48 годин перед здачею від уживання алкоголю. За 72 години потрібно не вживати ліків.

До вашої уваги наш ролик про підготовку.

Також просимо ознайомитись із протипоказами до донорства. Абсолютні та тимчасові

Попередня реєстрація тут


Деталі події

Адреса:
Києво-Могилянська Академія, 6й корпус НаУКМА
вул. Волоська, 8/5, Київ

Коли:
13 квітня 2017 9:00 – 14:00

Умови:
Реєстрація за лінком: https://goo.gl/forms/HhyCOGGjN2jyOSBZ2

13.04.2017 9:00:00 -03:00 13.04.2017 14:00:00 -03:00 Europe/Kiev Могилянський День Донора https://donor.ua/events/66 вул. Волоська, 8/5 ДонорUA info@donor.ua