Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
Дніпропетровська обласна лікарня ім. Мечникова
пл. Соборна, 14, Дніпро

Коли:
6 жовтня 2017 10:00 – 14:00

Умови:
До донорства допускаються особи, які досягли 18-річного віку та вагою понад 55 кг. Обов'язкова наявність паспорта громадянина України (оригінал) або військового квитка (для військовослужбовців) та копія ідентифікаційного коду.

День Донора у лікарні ім. Мечникова "Подаруй життя герою", м. Дніпро

Увага! Ця подія вже пройшла.

За ініціативи головного лікаря Сергія Риженка 6 жовтня о 10 годині в Дніпропетровській лікарні ім. Мечникова проводиться акція із залучення донорської крові "Подаруй життя герою".

Понад 3 роки ідуть бойові дії на сході України. 3 роки лікарня ім. Мечникова рятує життя поранених бійців. Більше 2,5 тисяч військових з важкими вогнепальними та мінно-вибуховими пораненнями врятовано в Лікарні ім. Мечникова. Кожен з них потребує переливання донорської крові.

За цей час м. Дніпро довів, що ми – найпатриотичніше місто в світі! Іловайський котел, Дебальцево, Донецький аеропорт – ці населені пункти викарбувались болем в нашому серці! Тепер, все частіше, ми чуємо про поранення під Світлодарською дугою, Авдєєвка, Промзона.

Тільки в 2017 році в лікарню ім. Мечникова доправлено понад 250 військових та 6 мирних мешканців з вкрай важкими вогнепальними та мінно-вибуховими пораненнями.

Не будь байдужим, прийди в лікарню Мечникова 6 жовтня та подаруй життя герою.

Бажаючі здати для реципієнтів з системи ДонорUA також зможуть це зробити у лікарні ім. Мечникова, вказавши при реєстрації дані конкретного реципієнта.