Передноворічна донорська акція "Подаруй радість - подаруй життя!"

Увага! Ця подія вже пройшла.

Довгоочікувана можливість здати кров у Львові. 19 грудня відбудеться Передноворічна донорська акція "Подаруй радість - подаруй життя!". В період новорічних свят швидко закінчуються всі запаси крові на станції переливання і поповнити їх складніше, ніж в інший період року. Тож запрошуємо всіх перед новорічними канікулами завітати до станції переливання і дати можливість лікуватись, а можливо, і врятувати життя. Подарувати комусь частинку здоров'я - краще, що можна зробити в році, що минає!

Взимку, через поширення простудних захворювань, тривалих канікул та свят кількість донорів зменшується, але лікарі продовжують боротись за життя кожного хворого. Для пацієнтів з онкозахворюваннями, хворобами крові чи для породіль, або ж для хірургічних відділень - лікування неможливе без переливання крові та її компонентів. Тож ми запрошуємо всіх бажаючих разом створити атмосферу радості та поділитись здоров'ям з потребуючими.

Програма заходу:
- здача крові на користь Львівської міської лікарні швидкої медичної допомоги;
- пам'ятні подарунки для донорів;
- фотозона;
- солодкі частування.


Деталі події

Адреса:
Львівська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги
вул. Миколайчука, 9, Львів

Коли:
19 грудня 2017 9:00 – 12:00

Умови:
З собою мати паспорт громадянина України та копію ідентифікаційного коду. Вага не менше 50 кг. Вік від 18 до 60. Обов'язково мати реєстрацію Львівської області та м.Львів. Попередньо, будь ласка, ознайомтеся з підготовкою та протипоказаннями на нашому сайті. На момент донації не можна приймати будь-які медичні препарати, в тому числі вітаміни, бади, гормональні контрацептиви. Також обов'язкова реєстрація на подію на сайті.

19.12.2017 9:00:00 -03:00 19.12.2017 12:00:00 -03:00 Europe/Kiev Передноворічна донорська акція "Подаруй радість - подаруй життя!" https://donor.ua/events/98 вул. Миколайчука, 9 ДонорUA info@donor.ua