Розпочалася всеукраїнська акція "Твоя кров - рятівна!"

Вікторія Іванова 14 вересня 2016 р. 10:49

alt text

На честь свята Дня рятівника 17 вересня Асоціація молодих донорів України запросила Державну службу з надзвичайних ситуацій провести всеукраїнську акцію «Твоя кров – рятівна!». Головні управління ДСНС у регіонах відреагували дуже оперативно і охоче підтримали ініціативу. І ось 13 вересня перші два міста розпочали акцію: Дніпро та Ужгород!

alt text

alt text

alt text

Керівники ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області разом зі співробітниками вже вкотре відгукаються на прохання здати кров – акції у лікарні Мечникова для поранених, систематичні кроводачі поза акціями, допомога родинам колег в разі потреби – дніпровські рятівники вже дуже досвічені донори і з розумінням ставляться до цього аспекту життя. Цього разу рятувальники допомогали опіковому відділенню – відділенню, куди часто потрапляють ними ж врятовані постраждалі.

alt text

Олег Кушнірук, заступник голови пожежно-рятувального загону: «На данный момент — это нужно. Очень нужно. Потому что ожоговый центр нуждается в этой помощи. Ребята, которые прибывают с АТО — нуждаются в этой помощи. То есть мы должны хотя бы в тылу помогать, хотя бы какой-то своей участью».

alt text

Станіслав Красовський, капітан служби цивільного захисту: «Я считаю, что подобные акции необходимы нашим людям, нашей стране. Потому что очень много больных людей, очень много пострадавших из зоны АТО. Я периодически сдаю, по мере возможности. Хотя бы раз в полгода сдавать получается. Сейчас попросили в ожоговый центр, помочь пострадавшим от пожара. Чем могу — тем и помогаю. То есть на пожарах спасаю людей и после пожаров спасаю».

alt text

alt text

Працівники Управління ДСНС в Закарпатській області також в цей день завітали до станції переливання. Особовий склад працівників УДСНС Закарпаття з радістю поділилися своєю кров’ю та показали приклад того, що рятувати життя і бути рятівником може кожен з нас. Донором бути легко і головне – корисно. Всі працівники успішно пройшли тестування і були допущенні до кровоздачі. Виявилося, що деякі з них донорами вже є давно, що приємно радує.

alt text

alt text

alt text

alt text

Мужність, сила та готовність допомагати – це головні риси рятувальників, які завжди яскраво підтверджуються справами.
Щиро дякуємо Управлінням ДСНС у Дніпропетровській та Закарпатській областях за активну громадську позицію, оперативність, організованість. А декілька десятків реципієнтів ще й дякують за врятовані в такий мирний спосіб їхні життя!

alt text

14 вересня рамках акції кров здає Миколаїв.


Останні новини

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Розроблено компанією DevRain Solutions