Розпочалася всеукраїнська акція "Твоя кров - рятівна!"

Вікторія Іванова 14 вересня 2016 р. 10:49

alt text

На честь свята Дня рятівника 17 вересня Асоціація молодих донорів України запросила Державну службу з надзвичайних ситуацій провести всеукраїнську акцію «Твоя кров – рятівна!». Головні управління ДСНС у регіонах відреагували дуже оперативно і охоче підтримали ініціативу. І ось 13 вересня перші два міста розпочали акцію: Дніпро та Ужгород!

alt text

alt text

alt text

Керівники ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області разом зі співробітниками вже вкотре відгукаються на прохання здати кров – акції у лікарні Мечникова для поранених, систематичні кроводачі поза акціями, допомога родинам колег в разі потреби – дніпровські рятівники вже дуже досвічені донори і з розумінням ставляться до цього аспекту життя. Цього разу рятувальники допомогали опіковому відділенню – відділенню, куди часто потрапляють ними ж врятовані постраждалі.

alt text

Олег Кушнірук, заступник голови пожежно-рятувального загону: «На данный момент — это нужно. Очень нужно. Потому что ожоговый центр нуждается в этой помощи. Ребята, которые прибывают с АТО — нуждаются в этой помощи. То есть мы должны хотя бы в тылу помогать, хотя бы какой-то своей участью».

alt text

Станіслав Красовський, капітан служби цивільного захисту: «Я считаю, что подобные акции необходимы нашим людям, нашей стране. Потому что очень много больных людей, очень много пострадавших из зоны АТО. Я периодически сдаю, по мере возможности. Хотя бы раз в полгода сдавать получается. Сейчас попросили в ожоговый центр, помочь пострадавшим от пожара. Чем могу — тем и помогаю. То есть на пожарах спасаю людей и после пожаров спасаю».

alt text

alt text

Працівники Управління ДСНС в Закарпатській області також в цей день завітали до станції переливання. Особовий склад працівників УДСНС Закарпаття з радістю поділилися своєю кров’ю та показали приклад того, що рятувати життя і бути рятівником може кожен з нас. Донором бути легко і головне – корисно. Всі працівники успішно пройшли тестування і були допущенні до кровоздачі. Виявилося, що деякі з них донорами вже є давно, що приємно радує.

alt text

alt text

alt text

alt text

Мужність, сила та готовність допомагати – це головні риси рятувальників, які завжди яскраво підтверджуються справами.
Щиро дякуємо Управлінням ДСНС у Дніпропетровській та Закарпатській областях за активну громадську позицію, оперативність, організованість. А декілька десятків реципієнтів ще й дякують за врятовані в такий мирний спосіб їхні життя!

alt text

14 вересня рамках акції кров здає Миколаїв.


Останні новини

 • 18 лютого 2019 р. 15:57
  Як заохочують донорів здавати кров у різних країнах
  14 червня – Всесвітній день донора крові. За статистикою, один донор крові може врятувати життя трьох людей. Проте існує лише кілька десятків країн, де донорська кров забезпечує 100% потреби, необхідн...
 • 5 лютого 2019 р. 15:07
  Квиток за кроводачу у кінотеатр «Мультиплекс»
  Любителі новинок українського та зарубіжного прокату, для вас прекрасна новина. Мережа кінотеатрів «Мултиплекс» підготувала приємний сюрприз для донорів у рамках бонусної програми ДонорUA! Плануйте на...
 • 1 лютого 2019 р. 13:34
  Поринути у приємну ностальгію разом з Mofy.life
  Доторкнутися до спогадів, відчути теплі емоції та врешті решт поринути у приємну ностальгію - все це можна зробити завдяки Mofy.life❤️ Тепер здавши кров, ви можете обміняти бали бонусної програми на з...

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук