День міста над Ужем – з групою крові!

Іра Славінська 27 вересня 2016 р. 6:13

alt text

24-го вересня, під час святкування дня міста, в Ужгороді успішно пройшла акція під гаслом «Тут безкоштовно визначають групу крові!».

Кожен бажаючий мав можливість за 2 хвилини дізнатися свою групу крові. «Ми навіть не очікували такого буму. Радує, що люди цікавляться такою інформацією, і надіємося, в подальшому стануть активними донорами.» - зазначає координатор Закарпатського осередку Маріанна Тимша.

alt text

Під час акції волонтери Асоціації презентували проект ДонорUA, розповідали про важливість та потребу донорства, його корисність та спростовували міфи про донації, також охочі дізнавалися цікаві факти про свою групу крові.

alt text

Слід відмітити, що в акції взяли участь як дорослі так і маленькі дітки. За 3,5 години вдалося визначити групу 150 ужгородцям.

alt text

alt text

alt text

В першу чергу хочемо висловити подяку нашим партнерам, які радісно допомогли в проведенні акції, а саме Рекламному агенству «IDEA» за видавничу підтримку, ТОВ «Медлідер24», компанії «Волес» та ТОВ «Хустфарм» за підтримку медичними препаратами, магазину «TATU-BIKE» за дах над головою, а також сайту міста Ужгород «0312». Окрему подяку хочемо висловити Відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради та організатору Most Cіty Fest Василю Крайняю.

alt text

Ну і звичайно, від щирого серця, хочемо подякувати працівникам Закарпатської обласної станції переливання крові, які безперестанку трудилися і не мали під час акції жодної хвилини відпочинку.

alt text

Щиро надіємося, що це далеко наш не останній спільний захід і ми активно будемо співпрацювати для популяризації донорства та активного безкоштовного донорського руху загалом.


Останні новини

 • 16 вересня 2017 р. 15:52
  Акція "Здай кров - врятуй життя" у Radisson Blu
  У суботу 16 вересня ДонорUA у партнерстві з мережею готелів Radisson Blu Hotel запрошували всіх бажаючих доєднатись до донорсткого руху. Всього кров здали 58 людей. Захід відбувся одразу в двох готеля...
 • 11 вересня 2017 р. 19:21
  У Дніпрі відбулася акція "Твоя кров рятівна"
  Напередодні Дня рятівника співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій традиційно відвідали станцію переливання та здали кров на потреби громадян. Понад 120 рятувальників з міст Дніпро, Крив...
 • 18 серпня 2017 р. 10:46
  DOU.UA за донорський рух
  Цього літа український веб-проект DOU.UA вдруге надав фінансову підтримку проекту ДонорUA. Завдяки активній громадянській позиції власників інтернет-ресурсу система ДонорUA отримала 150 тисяч гривень ...

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2017 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions