День міста над Ужем – з групою крові!

Іра Славінська 27 вересня 2016 р. 6:13

alt text

24-го вересня, під час святкування дня міста, в Ужгороді успішно пройшла акція під гаслом «Тут безкоштовно визначають групу крові!».

Кожен бажаючий мав можливість за 2 хвилини дізнатися свою групу крові. «Ми навіть не очікували такого буму. Радує, що люди цікавляться такою інформацією, і надіємося, в подальшому стануть активними донорами.» - зазначає координатор Закарпатського осередку Маріанна Тимша.

alt text

Під час акції волонтери Асоціації презентували проект ДонорUA, розповідали про важливість та потребу донорства, його корисність та спростовували міфи про донації, також охочі дізнавалися цікаві факти про свою групу крові.

alt text

Слід відмітити, що в акції взяли участь як дорослі так і маленькі дітки. За 3,5 години вдалося визначити групу 150 ужгородцям.

alt text

alt text

alt text

В першу чергу хочемо висловити подяку нашим партнерам, які радісно допомогли в проведенні акції, а саме Рекламному агенству «IDEA» за видавничу підтримку, ТОВ «Медлідер24», компанії «Волес» та ТОВ «Хустфарм» за підтримку медичними препаратами, магазину «TATU-BIKE» за дах над головою, а також сайту міста Ужгород «0312». Окрему подяку хочемо висловити Відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради та організатору Most Cіty Fest Василю Крайняю.

alt text

Ну і звичайно, від щирого серця, хочемо подякувати працівникам Закарпатської обласної станції переливання крові, які безперестанку трудилися і не мали під час акції жодної хвилини відпочинку.

alt text

Щиро надіємося, що це далеко наш не останній спільний захід і ми активно будемо співпрацювати для популяризації донорства та активного безкоштовного донорського руху загалом.


Останні новини

 • 22 січня 2018 р. 19:41
  "Донорство – дуже проста річ, яку може зробити кожен"
  Останній герой серії матеріалів про донорів тромбоцитів на Charitum — 39-річний Олександр Жигінас, позаштатний радник в Міністерстві охорони здоров’я, проектний менеджер з реформи охорони здоров’я в О...
 • 24 грудня 2017 р. 11:01
  Півсотні одеситів здали кров на Святого Миколая
  19 грудня волонтери ДонорUA.Одеса провели акцію “Найкращий подарунок — життя”. 54 донори здали кров під час заходу. Ініціативу підтримали представники поліції. Після здачі донорів пригощали печивом, с...
 • 20 грудня 2017 р. 19:32
  EnglishDom – новий партнер бонусної програми
  У ДонорUA новий партнер бонусної програми – онлайн-школа англійської мови EnglishDom. За сім років існування школа зібрала 200+ викладачів із різних куточків світу та допомогла 10 000 учням оволодіти ...

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions