День міста над Ужем – з групою крові!

Іра Славінська 27 вересня 2016 р. 6:13

alt text

24-го вересня, під час святкування дня міста, в Ужгороді успішно пройшла акція під гаслом «Тут безкоштовно визначають групу крові!».

Кожен бажаючий мав можливість за 2 хвилини дізнатися свою групу крові. «Ми навіть не очікували такого буму. Радує, що люди цікавляться такою інформацією, і надіємося, в подальшому стануть активними донорами.» - зазначає координатор Закарпатського осередку Маріанна Тимша.

alt text

Під час акції волонтери Асоціації презентували проект ДонорUA, розповідали про важливість та потребу донорства, його корисність та спростовували міфи про донації, також охочі дізнавалися цікаві факти про свою групу крові.

alt text

Слід відмітити, що в акції взяли участь як дорослі так і маленькі дітки. За 3,5 години вдалося визначити групу 150 ужгородцям.

alt text

alt text

alt text

В першу чергу хочемо висловити подяку нашим партнерам, які радісно допомогли в проведенні акції, а саме Рекламному агенству «IDEA» за видавничу підтримку, ТОВ «Медлідер24», компанії «Волес» та ТОВ «Хустфарм» за підтримку медичними препаратами, магазину «TATU-BIKE» за дах над головою, а також сайту міста Ужгород «0312». Окрему подяку хочемо висловити Відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради та організатору Most Cіty Fest Василю Крайняю.

alt text

Ну і звичайно, від щирого серця, хочемо подякувати працівникам Закарпатської обласної станції переливання крові, які безперестанку трудилися і не мали під час акції жодної хвилини відпочинку.

alt text

Щиро надіємося, що це далеко наш не останній спільний захід і ми активно будемо співпрацювати для популяризації донорства та активного безкоштовного донорського руху загалом.


Останні новини

 • 22 лютого 2019 р. 13:02
  Уряд ухвалив Стратегію розвитку національної системи крові
  Починаємо докорінну трансформацію системи крові в Україні. Вона триватиме до 2022 року. Мета змін — гарантувати кожному українцю доступ до безпечних та якісних компонентів крові. Через неефективну сис...
 • 18 лютого 2019 р. 15:57
  Як заохочують донорів здавати кров у різних країнах
  14 червня – Всесвітній день донора крові. За статистикою, один донор крові може врятувати життя трьох людей. Проте існує лише кілька десятків країн, де донорська кров забезпечує 100% потреби, необхідн...
 • 5 лютого 2019 р. 15:07
  Квиток за кроводачу у кінотеатр «Мультиплекс»
  Любителі новинок українського та зарубіжного прокату, для вас прекрасна новина. Мережа кінотеатрів «Мултиплекс» підготувала приємний сюрприз для донорів у рамках бонусної програми ДонорUA! Плануйте на...

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук