Лубенська обласна станція переливання відсвяткувала 50-літній ювілей

Іра Славінська 3 січня 2017 р. 11:43

alt text

23 грудня колектив станції переливання крові приймав вітання від влади міста та району з нагоди півстолітнього ювілею. Урочистості відбулися у Лубенській дитячій музичній школі, де зібралися медпрацівники лікувальних закладів Лубенщини, Полтави, Кременчука, аби привітати колег.

Зустрічаючи солідний ювілей з часу свого заснування, колектив Лубенської обласної станції переливання крові згадував роки становлення медустанови, історія якої починається 1966 року. Свого часу станцію очолювали Неллі Агузіна, Павло Корнієнко, Анатолій Світко, а нині головним лікарем закладу є Тамара Петрова, - все це можна було відслідкувати на проекторі у презентованих на заході слайдах, присвячених ювілейній події.

alt text

Першим до ювілярів звернувся міський голова Олександр Грицаєнко, який відзначив надважливу та вкрай необхідну справу, з якою безпосередньо пов’язана діяльність станції – дарувати кров, рятувати людські життя, заготівля крові та її компонентів. Відзначив Олександр Петрович і багатьох донорів, яких не бракує на кожному підприємстві та організації. Тож з нагоди свята грамотами виконкому Лубенської міської ради нагороджувалися як працівники Лубенської обласної станції переливання крові, так і самі донори, серед яких цілі родинні династії.

alt text

Привітали та нагородили представників колективу-ювіляра, а також дарувальників крові заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко та голова районної ради Григорій Угляниця. Продовжили естафету привітань головний лікар Лубенської ЦМЛ Сергій Наталенко, який вручав відзнаки від профспілки, а також колеги з Полтави та Кременчука.

alt text

Привітання та побажання на адресу працівників продовжили кращі колективи Лубенської музичної школи та міського Будинку культури, серед яких ансамбль бандуристів, ансамбль народних інструментів, хоровий колектив «Пастораль», виконавці Антон Герга, Валентина Павлічук, танцюристи Арсен Сокирко та Оксана Тараненко, а також інші талановиті виконавці.

alt text

alt text


Останні новини

 • 22 січня 2018 р. 19:41
  "Донорство – дуже проста річ, яку може зробити кожен"
  Останній герой серії матеріалів про донорів тромбоцитів на Charitum — 39-річний Олександр Жигінас, позаштатний радник в Міністерстві охорони здоров’я, проектний менеджер з реформи охорони здоров’я в О...
 • 24 грудня 2017 р. 11:01
  Півсотні одеситів здали кров на Святого Миколая
  19 грудня волонтери ДонорUA.Одеса провели акцію “Найкращий подарунок — життя”. 54 донори здали кров під час заходу. Ініціативу підтримали представники поліції. Після здачі донорів пригощали печивом, с...
 • 20 грудня 2017 р. 19:32
  EnglishDom – новий партнер бонусної програми
  У ДонорUA новий партнер бонусної програми – онлайн-школа англійської мови EnglishDom. За сім років існування школа зібрала 200+ викладачів із різних куточків світу та допомогла 10 000 учням оволодіти ...

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions