Два роки діяльності проекту ДонорUA

Іра Славінська 17 березня 2017 р. 14:16

Кажуть, що поступити в університет - це 50% успіху, а от інших 50% залежатимуть від того як ти вчишся і чи закінчиш ти навчання успішно. Вже два роки як ми започаткували нашу соціальну ініціативу, а мені здається, що і місяця "навчання" не пройшло. А соціальна ініціатива з кожним днем все стає міцнішою, масштабнішою та ефективнішою і сьогодні ми є повноцінною автоматизованою системою рекрутингу донорів крові та її компонентів на території України. Наші цифри за 2016 рік тому є підтвердження. То чого ж ми досягли за наш випробувальний другорічний, інакше його не назвеш, термін :)

Близько 1500 людей з усієї України до нас звернулись з проханням про допомогу по пошуку донорів в 2016 році, якщо бути точними 1458 людей. Ці звернення були зафіксовані і через систему ДонорUA та через нашу гарячу лінію крові.

3199 донорів в цьому році адресно здали кров на наше прохання по всій території України.

Ми провели 58 акцій як на місцевих, так і всеукраїнському рівнях, а це близько 2900 донорів було залучено.

Якщо врахувати той факт, що 1 донор рятує 3 життя, то діяльність проекту ДонорUA в 2016 році потенційно врятувала !!!! 18 297 людей.

Проект ДонорUA розгорнув свою діяльність в 22 містах України, а саме Дніпро, Житомир, Ужгород (Закарпаття), Запоріжжя, Мелітополь, Київ, Біла Церква, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Кременчук, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Кам’янець – Подільський, Черкаси, Чернівці, Вінниця.

Що ми зробили для донорів в цьому році?

Ми запустили Бонусну програму для донорів і з нами сьогодні 16 партнерів в різних містах, котрі дарують нашим донорам свій сервіс чи знижки на нього;

alt text

Дали змогу кожному донору протестувати своє самопочуття перед тим, як йти на станцію переливання і запропонували йому Анкету донора. Анкету можна заповнити та роздрукувати і таким чином пришвидшити всю процедуру здачі крові чи її компонентів.

alt text

Запустили канал комунікаціі в Telegram.

alt text

У вересні 2016 року ми запустили в роботу ДонорUA.Бот - персонального помічника донора.

У вересні 2016 року ми зробили в системі відкриті профайли донорів. Тепер донори можуть поділитись своєю історією про донорський шлях свій та більше того. Інші люди можуть прочитати такі історії та надихнутись і приєднатись до донорського руху України.

У 2016 році стала можливою авторизація в системі ДонорUA за допомогою соціальних мереж.

І, звісно, ми розширили свою діяльність і функціонал системи на щабель вище, оскільки почали розробку в системі кабінету Центру крові. Коротке пояснення – чому ми взялись за розробку центру крові. Ми автоматизували безліч процесів, а можливо і створили їх вже автоматизованими, та все це було мало ефективним, оскільки центри крові не автоматизовані. Тому наш наступний і зрозумілий крок – автоматизувати центри крові.

Ми залучаємо і інші можливі ресурси для партнерства, тому відбувалсь інтеграція з проектом Розумне місто, що допомогло нам розширити можливості та залучати людей до донорства не лише у великих містах, а й в містечках середнього рівня населення.

Раніше ми використовували різні шляхи комунікації. Нас багато, тому всі соціальні мережі та інтернет аплікації були нам в поміч, та в 2016 році ми почали перехід в Office 365

В листопаді 2016 року вийшов наш спільний з 1+1 Медіа перший соціальний ролик

Ми приймали участь в різних конкурсах і стали переможцями:

В лютому 2016 року нам почали поступати гроші від фінансових донорів

В грудні місяці до нас завітав щедрий Миколай і приніс фінансову допомогу від DOU.UA. Ці 150 000 грн дозволять нам в 2017 році взяти на роботу 1 особу і офіційно оплачувати заробітну оплату. Та ми не зупинямось в пошуках додаткового фінансування і будемо раді співпраці з організаціями, котрі готові долучитись до розвитку донорського руху України та порятунку життя! Направду, це в буквальному значенні рятує життя!

Деталі нашого фінансування можна переглянути тут:

alt text

До таких результатів кожен донор крові та її компонентів, кожен член команди ДонорUA та кожен наш партнер доклали свої зусилля. Колеги, це наш з вами спільний результат за Другий рік роботи!

Так, нам є над чим працювати і нам потрібно ще дуже багато докласти зусиль, щоб досягнути нашої мети - Побудувати якісну систему крові, котра працює як швейцарський годинник і рятує життя українцям. Нам потрібно відродити донорський рух України разом!

Назавжди ваша, команда ДонорUA.


Останні новини

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Розроблено компанією DevRain Solutions