Студентство виконало Donor Challenge!

Олена Русанова, 21 листопада 2017 р. 15:31

Хто вважає, що студентство не долучається до донорства? 16 листопада ми разом з UBA Students' League зламали цей стереотип. Майже 150 молодих донорів в одинадцяти містах України взяли участь у Donor Challenge, приуроченого до дня студента! Абсолютний рекордсмен - Вінниця - має 40 донацій!

Підтримав молодих донорів Ювелірний Дім ZARINA. Бренд виступив спонсором розіграшу для учасників Donor Challenge. Подарунок від ZARINA поїде до Вінниці – підіймати настрій переможниці розіграшу Вдовиченко Василиcі.

Ювелірний Дім ZARINA не вперше долучається до донорських акцій. Вже п’ять років поспіль засновниця бренду дарує студентом обрану коштовність на згадку про безцінність врятованих ними життів.

«Здати кров – це водночас і просто, і складно. Але порятунок життя вартує тих складнощів» - вважає засновниця бренду ZARINA Наталя Нетовкіна.


«Вінницькі вовки» - спортивна команда з американського футболу, стала координатором здачі крові у своєму місті. За кілька років співпраці з ДонорUA команда долучилася вже до чотирьох донорських акцій.

15 листопада до акції долучились студенти КПІ. Їхній результат – 35 донорів. Крім основного розіграшу, між донорами КПІ були розіграні 5 квитків до кінотеарту «Жовтень». А також 5 безкоштовних реєстрацій у Сервісі турботи про людей "Допомагаємо просто" громадської організація "Брати по крові". Реєстрація у сервісі дає можливість користуватися знижками на ряд товарів та послуг.

До нових зустрічей, студентство!


Останні новини

 • 14 грудня 2017 р. 7:35
  Корпоративний день донора у Winner
  Головний автомобільний дистриб’ютор в Україні, ексклюзивний автомобільний спонсор Національної збірної команди України з футболу та меценат численних благодійних проектів Winner Group Ukraine приєднує...
 • 11 грудня 2017 р. 12:00
  ДонорUA для Windows доступний для завантаження в Windows Store
  Не так давно користувачі пристроїв під управлінням операційних систем iOS та Android отримали можливість користуватись сервісом ДонорUA на своїх мобільних пристроях. Сьогодні ж таку можливість отримал...
 • 10 грудня 2017 р. 12:58
  В Запоріжжі пройшов донорський марафон
  Запорізька область об’єднала 849 людей під час донорського марафону “В краплі крові – врятоване життя”. Результати акції – 349 літрів крові для пацієнтів Запоріжчини. Естафету передають Одесі. В день ...

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2017 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions